Působivá představa fanouška: Remake The Simpsons: Hit and Run

Animovaný americký seriál Simpsonovi zná každý. O to překvapující je, že je tahle značka ve videoherním světě dosti přehlížená. Fanoušek alespoň ukázal, jak by vypadal remake Hit and Run.

TOP 5 Epizoda S1E51

Nejlepší epizody Simpsonových podle redakce Nerdfixu

Ať už jste dospělí, nebo snad teprve dospíváte, jeden seriál tu s námi je už pěknou řádkou let. Ze Simpsonových se stal celosvětový fenomén, jehož divácká obliba dodnes nevyprchala.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E15

Simpsonovi nikdy neskončí, NIKDY!

Některé věci jsou nekonečné. Třeba Simpsonovi. Nebo snahy Netflixu o dobrý film. Dnešní díl 90VTEŘIN naštěstí nekonečný není, trvá totiž pouze, no vždyť víte, 90VTEŘIN.

Simpsonovci boli predĺžení o ďalšie dve série. Prečo?

Seriál Simpsonovci bol aj napriek klesajúcim ratingom predĺžený o ďalšie dve série. Mali by sme sa tak celkovo dočkať až 34 sérií. Prečo to stále niekto považuje za dobrý nápad je pre všetkých záhadou

Homer Simpson vyzve Burnse na férovku v novém komiskovém svazku

Simpsonovi dostávají v Česku svůj 23. navazující komiksový svazek s podtitulem Komiksový knokaut. Na čtenáře čeká celkem pět rozdílných příběhů na 128 barevných stranách.

Ralph Wiggum obhajuje Barta Simpsona u školního soudu

Vánoce se pomalu blíží, listopad/november právě překročil svou polovinu a lidé potřebují nějaké to odreagování. S tím by vám naštěstí mohlo pomoci nové číslo pravidelného měsíčníku Bart Simpson.

Bart Simpson versus nebezpečně inteligentní opice

Do stánků opět míří další číslo měsíčníku Bart Simpson, tentokrát se jedná o desátý sešit pro rok 2020. Pro čtenáře jsou připraveny tři příběhy rozeseté na 28 plnobarevných stran.

Prvé fotky z Uncharted, Marvel novinky a nekoneční Simpsoni

Marvel nám toho na dnešné ráno nachystal celkom dosť, no máme tu aj pár nových plagátov, fotiek a nejaké to video. A všetko z vecí, na ktoré už čakáme pekne dlho.

Šesté souborné vydání komiksu Bart Simpson míří do obchodů

Nakladatelství CREW bude brzy vydávat nový svazek pravidelného měsíčníku Bart Simpson. Tentokrát se mohou fanoušci těšit na sešity číslo 21 - 24.

Homer a Bart se dostanou do křížku se zločincem

Jak už je u nakladatelství CREW zvykem, i tento měsíc se dočkáme pravidelného dobrodružství rošťáka Barta v komiksovém sešitu Bart Simpson. Tentokrát se Homer a Bart dostanou do křížku se zločincem.

V červenci nás čeká dvojitá dávka komiksových Simpsonů

Kromě Barta Simpsona 7/2020 můžeme v červenci/júli očekávat i plnohodnotnější komiks ze světa Simpsonů s podtitulem Komiksový chaos. Vydání má na starosti nakladatelství CREW.

V červnovém čísle Bart Simpson se utká Martin s Milhousem o titul nejméně oblíbeného žáka školy

Do červa/júna nezbývá už moc času, a tak nastává ten pravý okamžik představit vám další číslo komiksového Barta Simpsona. Čeká nás opět pořádná dávka zábavy a humoru.

Vydání květnového čísla komiksu Bart Simpson se kvapem blíží

Páté číslo oblíbeného komiksového sešitu Bart Simpson pro rok 2020 již brzy vyjde. Datum vydání je naplánováno na 18. 5. 2020.

Zajímá vás, jak by asi vypadal John Wick v nejpopulárnějších animovaných seriálech?

Umělec a malíř Dino Tomic se stejně jako my nudí doma, a tak přišel hned s několika vlastními verzemi legendárního zabijáka, ztvárněného Keanu Reevesem.

V dubnovém čísle sešitu Bart Simpson bude hrozit Nelsonovi šikana

V nejbližších dnech mohou fanoušci kultovní rodinky Simpsonových očekávat nové číslo komiksového sešitu Bart Simpson za měsíc duben/apríl.

Spousta rošťáren v březnovém čísle komiksové série Bart Simpson

Simpsonovi, kultovní seriál od Matta Groeninga, Jamese L. Brookse a Sama Simona, který tu s námi je už skoro 31 let. Tuto legendární rodinku však můžeme znát i ve formě komiksů a různého merchandisu.

Disney touží po dalších hrách, které hráčům nabídnou její příběhy a postavy

Zástupce Disney na DICE Summitu v Las Vegas motivoval vývojáře k vytvoření jedinečných věcí založených na značkách Disney. Připomenul také, že Disney vlastní IP od Foxu.

Podívejte se na nejlepší scénky ze seriálu Simpsonovi, které se týkají Disney

Nový majitel studia Fox dvouminutovým videem dokazuje, že si umí dělat legraci sám ze sebe. Podívejte se na nejlepší scénky ze seriálu Simpsonovi, které se týkají společnosti Disney.

Simpsonovi: Komiksový chaos

kolektiv autorů
2020

Bart Simpson 5

2020

Bart Simpson 08/2020

kolektiv autorů
2020

Bart Simpson 10/2020

kolektiv autorů
2020

Bart Simpson 11/2020

kolektiv autorů
2020

Bart Simpson 6

2020

BART SIMPSON 03

2020

Velká zdivočelá kniha Barta Simpsona

kolektiv autorů
2020

Bart Simpson 7/2020

kolektiv autorů
2020

Simpsonovi: Komiksový knokaut

Charles Dixon & Elma Blackburn
2020