Zobrazit vše ve dne 7. 4. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E12

Harry Potter u vás doma

V reakci na koronténu se probouzí nové projekty, Marvel dává komiksy zadarmo a Rowlingová na nás posílá nového Harryho Pottera! To vše a ještě víc se dozvíš za pouhých 90 VTEŘIN!

Půlnoční evangelium v psychadelickém traileru

Animovaný seriál od tvůrců Času na dobrodružství nás vezme na pořádný halucinogenní trip.

Spousta rošťáren v březnovém čísle komiksové série Bart Simpson

Simpsonovi, kultovní seriál od Matta Groeninga, Jamese L. Brookse a Sama Simona, který tu s námi je už skoro 31 let. Tuto legendární rodinku však můžeme znát i ve formě komiksů a různého merchandisu.

Free Guy ostáva doma a na ulicu vyjde až koncom roka

Film o NPCčku z násilnej online hry sa pripomína zvláštne príhodným klipom a oznamuje nový dátum vydania. Ryan Reynolds, ktorý vo filme hra, sa nezdržal vtipného komentára.

Koronavírus má ďalšiu „obeť“. Je ňou Resident Evil

Seriálová adaptácia videohernej série Resident Evil bola odložená kvôli koronavírusu. Kedy sa jej dočkáme nie je známe.

Ukázka bohémského života umělce Andyho Warhola ve stejnojmenném komiksu

V poslední době to vypadá, že se roztrhl pytel s knihami a komiksy o životech slavných umělců. Italský spisovatel Adriano Barone přetvořil rozhovor s umělcem Andy Warholem do plnohodnotného komiksu.

Krotitelé draků - pokus o český Critical Role

Líbí se vám D’n’D, ale nemáte ho s kým hrát? Chtěli byste sledovat Critical Role, ale neovládáte angličtinu na potřebné úrovni? Zkuste Krotitele draků, pokus o českou mutaci tohohle fenoménu.

Apple TV+ upozorňuje na nové Neuveřitelné příběhy ďalším videom

Spielbergove Neuveřitelné příběhy slávia návrat v modernom pokračovaní na streamovacej slúžbe Apple TV+. Televízia na ne upozorňuje novým videom zo zákulisia.

„Těším se na to víc než na film Uncharted,” vzkazuje Nolan North o seriálu The Last of Us

Podle herce videoherního Nathana Draka je seriál mnohem lepším médiem než film. Navíc si nedokáže představit Marka Wahlberga v roli Sullyho.

Amerika má vlastnú Čiernu sanitku

Režisér Sam Raimi si vzal na paškál najtemnejšie americké mestské legendy. Hororová antológia 50 States of Fright nás prevedie príbehmi, ktoré po generácie desili Američanov.