Zobrazit vše ve dne 30. 4. 2020

Solar Opposites vysvetľuje 6 fáz sociálneho dištancovania

Nové promo video na nadchádzajúci animovaný seriál Solar Opposites ilustruje, ako vyzerá život človeka v karanténe.

Stredoveký animák Crossing Swords od producentov Robot Chicken vás rozosmeje

Hulu oznámil novú sériu s názvom Crossing Swords. Bábková stredoveká komédia od producentov Robot Chicken bude plná vulgárneho humoru, krvy a poriadne zvrátených postáv.

Vydání květnového čísla komiksu Bart Simpson se kvapem blíží

Páté číslo oblíbeného komiksového sešitu Bart Simpson pro rok 2020 již brzy vyjde. Datum vydání je naplánováno na 18. 5. 2020.

Bloodshot – Jak trailer může zničit film

Ve snímku podle komiksového bestselleru ztvárňuje Vin Diesel vojáka Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot, v jehož žilách kolují nanoboti.

Homecoming v novotách, nová série, noví herci, nový příběh

Amazon během karantény nezaspal, a tak vydal trailer na druhou sérii Homecoming. S novým příběhem i obsazením. Nového mysteriózního zážitku se dočkáme 22. května.

Ankh: Gods of Egypt

U Osirise a Ápise dívej se mi do očí. Z vůle velkého Osirise a Ápise nyní jsi … Bohem!

Nová česká fantasy pohádková kniha Pekelný plášť na Hithitu

České nakladatelství Bookmedia spustilo kampaň na crowdfundingovém serveru Hithit. Peníze mají sloužit na vydání fantasy pohádkové knihy Pekelný plášť, která je debutovým dílem Simony Michálkové.

Titan Comics vydal oficiálnu časovú os Snowpiercera

Seriálový Snowpiercer sa už rúti po zamrznutých koľajniciach a Titna Comics preto vydali plán zastávok v podobe podrobnej časovej osi, do ktorej zaradili okrem filmu hlavne všetky komiksy.