Zobrazit vše ve dne 31. 7. 2022

Anime adaptace Chainsaw Man se blíží a ohlašuje se novými informacemi a vizuálem

Anime adaptace Chainsaw Man se blíží a studio Mappa tak odhalilo nové informace včetně vizuálu, obsazení nebo data vydání traileru. Překoná nejočekávanější anime snímek letošního roku Jujutsu Kaisen?

Aplikace pro čtení mangy od Square Enix je pod palbou stížností kvůli přehnané cenzuře

Aplikace Manga Up! je nový, zdarma přístupný zdroj manga sérií, které jsou pro čtenáře nyní dostupné i v angličtině. Aby však ze Square Enix vyhověli všem, zavedli v aplikaci až nesmyslnou cenzuru.

Pokračování anime Uncle From Another World se odkládá kvůli rychlému nárůstu nakažených COVIDem-19

Anime seriál od Netflixu má na streamovací platformě již tři díly a čtvrtý vyjde ve středu. Vydání pátého dílu se však odkládá na polovinu srpna, lidé z Atelieru Pontdarc se totiž nakazili COVIDem-19.

V akčním seriálu Kleo nám hlavní hrdinka ukáže, kde soudruzi z NDR udělali chybu

Netflix se pochlubil oficiálním trailerem na nadcházející komediálně akční seriál jménem Kleo, který si posvítí na jednu pěkně nebezpečnou agentku z NDR. Ta se následně vydá na cestu krvavé pomsty.

Pennywise, Ryuk a Homer se o letošním Halloweenu spojí hned ve dvou strašidelných epizodách

Co mají společného Ryuk, Pennywise a Simpsonovi? Donedávna nic. Fox však ohlásil, že letos se diváci mohou těšit hned na dvě hororové epizody, ve kterých budou hrát roli snímky To a Zápisník smrti.

Seriál Zámek a klíč dorazí se svojí poslední řadou již v srpnu

Tak trochu mimo hlavní dění se objevil trailer oznamující poslední sérii Zámku a klíče a to rovnou i s datem vydání. Na panství Klíčov se vrátíme už 10. srpna a příběh nás zavede do minulosti.