Din Djarin se vrací se vší parádou. Trailer na třetí řadu Mandaloriana je zde

Disney se pochlubil zbrusu novým trailerem na třetí řadu Mandaloriana, ve kterém bude muset Din Djarin čelit následkům svých činů z minulosti. A samozřejmě u toho nebude chybět ani starý dobrý Grogu.

První upoutávka na seriál The Last of Us přislibuje věrnou adaptaci původní hry

Platforma HBO Max se pochlubila s opravdu bohatou nadílkou upoutávek na své nadcházející projekty, mezi které patří i pořádný teaser na očekávanou seriálovou adaptaci The Last of Us. Co na ni říkáte?

Mandalorian se vrátí na začátku příštího roku

Lucasfilm oficiálně oznámil třetí sezónu seriálu Mandalorian, v níž se samozřejmě vrátí jak Din Djarin, tak Grogu alias Baby Yoda. Na začátku příštího roku s nimi zavítáme třeba na planetu Mandalore.

Christian Bale jako Nicolas Cage? Možná od toho nebylo daleko!

Který herec může nejlépe ztvárnit Nicolase Cage? Tak odpověď je jasná, je to přímo sám Nicolas Cage! Ale co kdyby se k tomu neměl? Scénáristé hercova nejnovějšího filmu ale měli vymyšlené alternativy.

Nicolas Cage nám ukáže, jaké je to být zoufalým Nicolasem Cagem na mizině

Nejnovější trailer na akční komedii The Unbearable Weight of Massive Talent nám opět ukáže Nicolase Cage, který bude hrát sám sebe. V této verzi je však zcela švorc. A nutně potřebuje nějaké peníze.

Seriál The Last of Us letos neuvidíme. Pedro Pascal zvyšuje očekávání

Seriál The Last of Us od HBO překoná původní hru od Naughty Dog, je přesvědčen Pedro Pascal. Fanoušci si zase všímají odlišností. V jakých letech se bude adaptace odehrávat?

Nicolas Cage bude hrát Nicolase Cage ve filmu, který si dělá legraci… z Nicolase Cage!

Studio Lionsgate vydalo první trailer na komedii, ve které bude herec Nicolas Cage hrát sám sebe. Ovšem s jistými úpravami, kvůli kterým se bude muset zúčastnit narozeninové oslavy jednoho playboye.

Máme tu nové fotky z natáčení seriálu The Last of Us

Natáčení seriálu The Last of Us od studia Naughty Dog začalo svou cestu v městečku Fort Macleod v Kanadě. Tohle město nacházející se v provincii Alberta se pro seriálové účely proměnilo v Austin.

Seriál The Last of Us nabídne deset hodinových epizod

Natáčení seriálu na motivy The Last of Us od studia Naughty Dog je v plném proudu. Herci sdílejí fotky z natáčení a Craig Mazin potvrzuje, že seriál bude mít deset hodinových epizod.

Proč je nová Wonder Woman tak špatná?!

Po čtyřech měsících jsme se konečně dočkali a naše lesy, háje a streamovací platformy navštívilo pokračování filmu s pohlednou Gal Gadot. Tentokrát se Patty Jenkins chopila i scénáře, což byla chyba.

Gina Carano si už ve Star Wars nezahraje

Lucasfilm rozvázal spolupráci s herečkou Ginou Carano pro její kontroverzní výroky na sociálních sítích.

Batman vo filme i v seriáli, The Boys majú spin-off a drby z Mandaloriana

Dnes toho nie je veľa, ale za to ide o samé zaujímavé veci. Nová Batwoman sa objavila na prvých fotkách, Batman sa sťahuje do Chicaga, Zaklínač ostáva v Londýne a The Boys majú ďalší seriál.

Druhá séria Mandaloriana sa ukazuje na prvých obrázkoch

Star Wars seriál Mandalorian od Disney+ sa konečne ukazuje na prvých obrázkoch. Popri nich sme sa dozvedeli aj pár noviniek vďaka rozhovoru z Entertainment Weekly.

Mandalorian dostane aj tretiu sériu. Vráti sa Fennec Shand?

Druhá séria Mandaloriana je už natočená, tvorcovia sa preto hneď pustili do tretej. Neustále však prebiehajú diskusie o tom, kto sa v druhej sezóne objaví.

Mandalorian

2019

3

We Can Be Heroes

2021