Batman přišel do Česka! Křest antologie Batman: Svět

Batman: Svět je celosvětová antologie komiksů o Batmanovi, do které přispěli i čeští autoři: Michal Suchánek a Štěpán Kopřiva. My jsme se byli podívat na křest této antologie v den jejího vydání.

Batman/Fortnite dostane pokračování a hvězdného scenáristu

Minisérie Batman/Fortnite je obřím hitem nejen u nás a tak není divu, že se již letos v říjnu dočkáme dalšího propojení těchto dvou světů. Tentokrát se do toho zapojí i hvězdný Scott Snyder.

Minisérie Batman 89, která se odehrává ve světě Burtonových filmů, se ukazuje na prvních obrázcích

Vydavatelství DC Comics zveřejnilo první ukázku z připravované minisérie Batman ’89. Ta čtenáře zavede zpátky do světa oblíbené filmové série od šíleného režiséra Tima Burotna z přelomu 80. a 90. let.

Zajímavý komiks Batman: Tři Jokeři míří na český trh

Na český trh se řítí další exkluzivní minisérie od vydavatelství DC Comics. V komiksu Batman: Tři Jokeři musí Temný rytíř vyšetřit, proč se po Gothamu potulují hned tři jeho hlavní nemesis.

Death Metalový Batman vrcholí oficiálnym soundtrackom na zlatej platni

Batmanovské zvukové univerzum Tylera Batesa vrcholí oficiálnym soundtrackom. Predstavujú sa v ňom velikáni svetového metalu a všetky dôležité DC postavy.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E39

Český Batman a nová streamovací služba

Světového Batmana budou psát a kreslit Češi, The Rock neboli kámen (zde) se vrací do džungle hledat mystický strom a do Cobra Kai se vrací oblíbený šílenec Terry Silver.

Nálož informací o animáku Batman: Long Halloween

První část filmu Batman: Long Halloween se blíží. Animovaný film na motivy populárního komiksu z konce devadesátých let je mezi fanoušky očekávanou událostí tohoto roku. My se tedy rozhodně těšíme!

První sešit série Batman/Fortnite je tady, spekulanti kupčí v bazarech

Česká republika je jednou ze zemí, která se dočkala oficiálního vydání komiksovo herního crossoveru mezi Batmanem a battle royale hrou Fortnite ve stejný čas jako v Americe. A úspěch je to fenomenální

Batman: Dlouhý Halloween představuje Harvyho Denta

Batman: Dlouhý Halloween je jedním z klasických Batmanových příběhů. Nechybí detektivní zápletka, ani zástup ikonických záporáků.

Komiks Batman: The Adventures Continue chystá druhou sérii

Digitální komiks Batman: The Adventures Continue navazuje na animovaný seriál z devadesátých let a pokračuje již druhou sezonou. V té se objeví starodávná organizace Soví Tribunál.

Batman: Dying Is Easy je profesionálně vyhlížející fan film

Tvůrci z youtubového kanálu Bat in the Sun ukazují 22minutový film, který ukazuje Temného rytíře tak, jak ho máme všichni nejradši. Jeho největší nepřítel nemůže chybět.

Batman míří do světa Fortnite

DC Comics ve spolupráci s Epic Games vydají novou šestidílnou minisérii s Temným rytířem, který se bude snažit rozlousknout tajemství videoherního fenoménu.

Vyšla kolekcia Batman: Curse of the White Knight

Určite mnohí z vás rozmýšľali, ako by to asi vyzeralo, keby si a Joker a Batman vymenili role. A čo, ak by som vám tiež povedala, že niečo podobné už existuje?

Nová pavúčia superhrdinka od Sony a Batman dostal koronavírus

Sony chce ďalší seriál o pavúčej superhrdinke, Walking Dead dostal konečne dátum premiéry svojho finále, nakrúcanie nového Batmana sa nečakane skončilo a realita je niekedy zaujímavejšia než fikcia.

Batman má vlastný deň a oslavovať bude celý svet

19. september/září patrí Batmanovi a oslave tejto postavy. Celosvetové aktivity, do ktorých sa môžu zapájať fanúšikovia, však začínajú už teraz.

Batman: Dlouhý Halloween a Justice Society dostanou animák

DC se v poslední době rozjelo nejen s hranými filmy, ale i s animáky. Teď připravuje adaptaci dalšího kultovního komiksu. A jako „bonus“ ještě Justice Society: World War II.

Natáčení The Batman se znovu rozjede příští měsíc

Po několika měsících čekání na obnovení natáčení nového DC filmu jsme se konečně dočkali. Snímek The Batman s Robertem Pattinsonem už snad nepotká další odložení a neštěstí.

Batman míří do 70. let v animáku Batman: Soul of the Dragon

Bruce Timm jeden z tvůrců Batman: The Animated Series rozpracoval nový projekt. Jedná se o Batman: Soul of the Dragon, film, jež nás vezme do divokých sedmdesátých let.

Vyšlo nové číslo Batman: The Adventures Continue

Deviata kapitola z tohtoročnej série Batman: The Adventures Continue prichádza pod názvom Batman: The Adventures Continue Chapter Nine: “Red Son Rising, Part I"

Vráti sa Michael Keaton ako Batman?

Najnovšie sa objavila správa že Michael Keaton, filmový Batman z roku 1989, by sa mohol objaviť v pripravovanom filme The Flash z DC univerza.

Amerických protestov sa zúčastnili Batman aj Joker

Po smrti amerického občana Georga Floyda sa v meste Minneapolis v Minnesote spustila vlna veľkých prostestov. Medzi protestujúcimi sa prechádzali aj Batman a Joker.

Batman v roušce? Listujeme v komiksech!

Realita, ktorej momentálne čelíme, nie je cudzia ani našim obľúbeným hrdinom ako Batman či Spider-man. S akými nákazami a vírusmi by sme mohli prísť do styku keby sme si prelistovali komiksy?

The Batman skutečně odložen až na říjen 2021

Vzhledem k nedávným zprávám, že se před pozastavením produkce natočila jenom čtvrtina filmu, to dává smysl.

Animovaný Batman sa vracia v komiksovom pokračovaní

Autori Batman: The Animated Series z počiatku 90tych rokov sa vracajú s priamym komiksovým pokračovaním tejto série.

Batman a Harley Quinn to konečně dali dohromady!

Mnoho z nás díky řadě náznaků doufalo, že to díky vzájemnému jiskření dají Batman s Harley dohromady. A nakonec jsme se díky linii White Knight konečně dočkali. Zdá se, že Catwoman je pasé.

Batman vyšetřuje smrt Jokera v hororovém komiksvém svazku Batman: Zatracení

Joker je mrtev. Kdo ho zabil? To se dozvíte v hororovém komiksu Batman: Zatracení od Briana Azzarella a Leeho Bermeja.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E5

Třpytivý BATMAN?! Sen všech třináctek se plní

Rychleji než bouře Sabine přichází Maty s bleskovkami z minulého týdne. Uvidíte oznámení nového Batmana, He-Mana i tipy, na co zajít do kina.

Batman: Zatracení

Brian Azzarello
2020

Batman: Death in the Family

Batman: The Adventures Continue

Alan Burnett, Paul Dini
2020

Batman: Caped Crusader

Batman: Návrat temného rytíře

Frank Miller
2021

Batman Detective Comics 6: Stín nad netopýry

James Tynion IV
2020

Batman/Fortnite: Bod Nula

2021

Batman 6: Nevěsta nebo lupič?

Tom King
2020

The Batman

2021

Batman: Soul of the Dragon

2021

Batman: The Imposter

2021

Batman vs. Bigby! A Wolf in Gotham

Batman budoucnosti

1999

Batman: Tři Jokeři

Geoff Johns
2021

Batman: The Long Halloween Part One

Batman ´89

2021

Batman: Svět

Lee Bermejo, Štěpán Kopřiva, Michal Suchánek, Brian Azzarello
2021

Batman Mikea Mignoly

Mike Mignola
2021

Batman: Three Jokers

Geoff Johns
2020