V hororu Monstrous budou chtít syna Christiny Ricci stáhnout pod hladinu jezera temné a zlé síly

Studio Falco Ink. nám již za necelý měsíc nadělí zbrusu nový horor, který ponese název Monstrous. Vyprávět bude o mladé a ustarané matce, která se za každou cenu snaží chránit svého syna před újmou.

Zkušený patolog se vydává do francouzské vesnice 19. století, kterou sužuje strašlivá kletba

Režisér Anthropoidu nám příští měsíc nadělí hrozivý horor z 19. století, ve kterém bude jednu zapadlou francouzskou vesnici terorizovat nestvůrná hrozba. Ta do vesnice přišla v rámci jisté kletby.

Holčička si přinesla domů ptačí vejce. Vylíhlo se z něho ale něco mnohem hrůzostrašnějšího

Znepokojivý body horor Hatching bude vyprávět o malé dívce, která se rozhodne ujmout se opuštěného ptačího vejce. Z toho se však vylíhne tvor, který roztomilého ptáčka ani trochu připomínat nebude.

Rocková kapela chce v noblesním domě nahrát nové album. Vypustí však na svět stvůry z pekel

Pokud jste fanoušci rockové kapely Foo Fighters, tak pro vás máme skvělou zprávu. Přednedávnem totiž vyšel trailer na nový horor Studio 666, ve kterém všichni její členové sehrají hlavní role.

Zaklínač: V novém promo klipu na druhou sérii se Geralt utká s pěkně rozlícenou stvůrou

Druhá série Zaklínače se nám neúprosně blíží. Oficiální twitterový účet seriálu se proto pochlubil s novým promo klipem, ve kterém se dočkáme boje mezi Geraltem a jistou zrůdou.

Banda teenagerů bude bojovat proti monstrům z jiných dimenzí. A řešit vztahy

Měli jste rádi Buffy? Tak to pro vás máme skvělou zprávu, Crypt TV totiž připravuje hororový seriál, který bude ze známé lovkyně upírů hodně čerpat. Dobrou kvalitu však nezaručujeme.

Nová fantasy The Wheel of Time představuje první trailer

Očekáváná seriálová adaptace fantasy děl Roberta Jordana se konečně dostává na světlo světa. Vyšel první pořádný trailer, který nám dal slušnou ochutnávku toho, co pro nás seriál chystá. A je to boží!

Nestvůry jako součást rodinného tajemství v komiksu Načmáranec

Nakladatelství Argo zveřejnilo na facebooovém profilu Argomiks nové informace o francouzském komiksu Načmáranec. Jste připraveni na tajemnou minulost jedné ženské rodiny?