Zobrazit vše ve dne 26. 11. 2021

Druhá řada Pána tygrů je skvělým pokračováním, které klade zásadní otázky

Tygří fenomén pokračuje. A nutno říci, že svému předchůdci rozhodně nedělá ostudu navzdory tomu, že Pán tygrů samotný už není jediným středobodem vyprávění.

Zaklínač: V novém promo klipu na druhou sérii se Geralt utká s pěkně rozlícenou stvůrou

Druhá série Zaklínače se nám neúprosně blíží. Oficiální twitterový účet seriálu se proto pochlubil s novým promo klipem, ve kterém se dočkáme boje mezi Geraltem a jistou zrůdou.

Ruská policie vyšetřuje Netflix kvůli „gay propagandě“

Ruská Komisařka pro ochranu rodiny se domnívá, že Netflix šíří v pořadech pro mládež LGBT propagandu. Streamovací službě hrozí pokuta a zákaz působení na ruském trhu.

Započalo první jednání o výběru nového Jamese Bonda

I přestože plnohodnotné pátrání po dalším představiteli agenta 007 ještě nezačalo, někteří producenti se již sešli, aby mohli předběžně jednat o tom, kdo po Craigovi převezme pochodeň.

Nový dokument od Netflixu vám ukáže zázraky korálového útesu očima malé rybky

Díky novodobé revoluční technologii nám nadcházející dokument nadělí podívanou, při které budou padat brady na zem. Ta nás čeká ve snímku, který ponese název Puff: Wonders of the Reef.

Seriálová Cesta kolem světa za 80 dní představuje oficiální trailer

Slavný román Julesa Verna se dočká další adaptace, tentokrát však seriálové. Uvidíme tak novodobé dobrodružství Philease Fogga, který má jen 80 dní na to, aby podnikl cestu kolem světa.