Avengers: Secret Wars napíše scenárista Lokiho a druhého Doctora Strange

Tak se zdá, že šesté Avengers nakonec napíše Michael Waldron, který je zodpovědný nejenom za marvelovku Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství, ale i seriál Loki. Post režiséra stále není obsazený.

Marvel je jeden velký bordel: Kompletní shrnutí 4. fáze MCU

Čtvrtá fáze MCU je doopravdy komplikovaná a děje se toho tak moc, že někteří nestíhají sledovat všechny filmy a seriály. Proto jsme se rozhodli shrnout děje všeho, co je ve čtvrté fázi.

Noví Avengers, nástupce Thanose a Multiverse sága. Podívejte se na přehled páté a šesté fáze MCU

MCU se bude nadále rozrůstat. A to pořádně. Dočkáme se totiž nejenom řady nových seriálů, ale také hned dvou Avengers snímků, ve kterých se objeví nový záporák, jenž dá našim hrdinům pořádně zabrat.

Tom Hiddleston promluvil o Lokiho přiznání, které pobouřilo nemálo fanoušků MCU

Jak se postava Lokiho v MCU změnila? K tomu se vyjádřil představitel Lokiho, Tom Hiddleston. Po kontroverzním odhalení v seriálu byli někteří fanoušci pobouřeni, herec je však s rozhodnutím spokojen.

Disney si pořádně zavařil, valí se na něj žaloby

Pro společnost Disney nyní, jak se zdá, nastávají krušné časy. Kvůli jeho rozhodnutí uvádět filmy současně v kinech i na službě Disney+ se proti němu obrací někteří herci, kteří se bojí o své zisky.

Marvel animovaný seriál What If... patří do MCU kánonu

Animovaná Marvel antologie What If... patří do stejného universa jako ostatní filmy a seriály z MCU. Jsme tak svědky zrození multivesmíru, který dá autorům volnost ve vyprávění nových příběhů.

Loki má potvrzenou druhou řadu

Seriál Loki boduje, zatím tedy bohužel jen v zahraničí, ale to se doufáme brzy změní. Do té doby tu pro vás máme informaci, že populární seriál s Tomem Hiddlestonem v hlavní roli míří do druhé série.

Marvel mění podstatu svých postav v animovaném seriálu What If...?

Co když se Tony Stark nestane Iron-Manem? Co když prvním super vojákem nebude Steve Rodgers? Co když Spider-Man bude plnit úlohu Doctora Strange? Tyto a mnohé další otázky zodpoví seriál What If...?

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E36

Příšerky s.r.o., G. I. Joe a Hotel Transylvánie? JAKÝ ŽE JE ROK?

Pohádky našeho dětství se vracejí! Příšerky s.r.o. v novém seriálu, Hotel Transylvánie v posledním filmu a Snake Eyes v novém G. I. Joe filmu? To je těžká nostalgie v novém kabátku.

Marvel ukázal krátke klipy z Lokiho a Black Widow, posúva dátum premiéry

Loki mieri na Disney+ vo svojom vlastnom seriáli, Black Widow zase konečne do kín. Marvel nám preto odhalil dva krátke klipy práve z týchto dvoch titulov.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E24

Sexy Loki ve vlastní show a kopa Star Treku navrch!

Nejoblíbenější záporák Marvelu Loki se vrací ve vlastním seriálu, Batman bude mít problémy na Halloween a CBS s Paramountem nám na den Star Treku ukázaly mnoho trailerů. To vše za 90VTEŘIN!

Vzkřísí Loki Black Widow? Analýza trailerů

Seriál Loki od Marvelu sleduje osudy oblíbeného antihrdiny poté, co změnil časovou osu. Nový trailer nám ukázal spoustu nových i známých věcí. Například někoho, kdo se náramné ponáší na Black Widow.

Komiksová série Loki z roku 2019 vyjde v Česku

Na konci letošního března/marce se do prodeje dostane české vydání minisérie Loki z roku 2019. Český výtisk od nakladatelství CREW bude obsahovat všech pět sešitů a bonusový materiál z jiné série.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E78

Myšákovi zase hráblo, Disney jede jako stroj

Disney to s tou továrnou na sny trochu přehání a vydává obsah rychlostí nečekaného průjmu. Narvat tohle všechno do 90VTEŘIN nebylo nic lehkého, ale my to zvládli. Kvůli vám.

Spousta oznámení od Marvelu - vše na jednom místě

Dnešní a včerejší den zaznamenaly ze strany Marvel Studios a Disney obrovská oznámení, ať už jak důležitostí, tak počtem. Proto jsme si pro vás připravili shrnutí všeho, co se ohledně Marvelu událo.

Marvel pripravil na Halloween ďalšie strašidelné „relaxačné“ video, tentoraz zo sveta Avengers

Spoločnosť Marvel na svojom oficiálnom YouTube pravidelne zverejňuje rôzne osem až desať hodinové relaxačné videá zo svojho superhrdinského sveta. Na Halloween si pripravili ďalšie.

Loki nahradil Doctora Strange na pozici nejvyššího čaroděje

Jak se dostal Loki na pozici nejvyššího čaroděje Marvel univerza? A co se stalo se Stephenem Strangem? To se dozvíte v šestém svazku komiksové série Doctor Strange, který vyšel toto úterý.

Marvel, DC a ďalšie okienka, komiksami sa to dnes len tak hemží

V dnešnom stručne máme strašne veľa komiksových správ. Ale fakt že strašne veľa. Ale nezabudli sme aj na zberateľov. Dnešné stručne povinne obsahuje aj hračku/sošku na záver!

Thor: Love and Thunder sľubuje vesmírne žraloky

Režisér Taika Waititi hodlá nadchádzajúce pokračovanie Thora epicky "prestreliť". Fanúšikov provokuje vesmírnymi žralokmi aj návratom vyšportovaného Thora.

Seriálová verze Lokiho bude hledat sebe sama a ztrácet kontrolu

Dočkáme se tak podobné postavy, jakou nám představil první Thor a Avengers. Seriál ale půjde mnohem více do hloubky a zaměří se na Lokiho psychologii. Trůn boha falše si však naštěstí vybojuje zpět.

Nálož Marvel novinek: Loki ve vězení, nový Kapitán Amerika a Mephisto

Super Bowl se v posledních pár letech proměnil, a kromě sportu se věnuje i trailerům na filmy. Dočkali jsme se prvních záběrů očekávaných Disney+ Marvel seriálů, které si teď rozebereme.

Loki

2021

Loki: Bůh, který spadl na Zemi

Daniel Kibblesmith
2021