Pátý Indiana Jones se znovu odkládá o rok

Tohle už začíná být otravnější než jekot Willie Scottové z Chrámu zkázy. Návratu Indyho jsme se měli po několika odkladech dočkat v létě příštího roku, nyní ale musíme čekat na léto 2023.

Mads Mikkelsen se objeví v novém Indiana Jonesovi

Páté pokračování o svérázném dobrodruhovi Indiana Jonesovi dorazí do kin za rok. Kromě Harrisona Forda se ve filmu objeví i dánský fenomenální herec Mads Mikkelsen. Koho ale bude hrát?

TOP 5 Epizoda S1E56

Herci, kteří kradou kaskadérům práci

Natáčení filmů, především těch akčních, je někdy nebezpečné zaměstnání. Herci proto mají po ruce kaskadéry, kteří za ně zaskakují v nebezpečných situacích a akčních scénách.

V piatom Indianovi Jonesovi si zahrá aj droid L3-37 zo Star Wars

Do hereckého obsadenia piateho pokračovania dobrodružstiev slávneho archeológa a profesora sa dostala aj herečka Phoebe Waller-Bridge. V sólovke o Hanovi Solovi stvárnila droida.

TOP 5 Epizoda S1E39

Cyberpunkové filmy

Cyberpunk, nebo Kyberpunk, chcete-li český název. Subžánr sci-fi kde se kombinuje společenská spodina a pokročilé technologie. My vám z něj přinášíme TOP 5 Cyberpunkových filmů.

Piateho Indiana Jonesa bude režírovať James Mangold

Po prvý krát v histórii Indiana Jonesa nebude réžia v rukách Stevena Spielberga. Konečne sa oficiálne potvrdilo meno jeho nástupcu.

Deepfake video ukazuje Chrise Pratta v roli Indiana Jones

Harrison Ford by se měl navrátit do Indiana Jonese 5 v roce 2022. Zatím se však můžeme podívat, jak by v této roli vypadal Chris Pratt.

TOP 5 Epizoda S1E12

Nejhorší Star Wars filmy

V rámci značky Star Wars sme sa dočkali veľkého množstva filmových titulov ako z hlavnej série, tak aj mnohých spin-offov. My sme pre vás preto vybrali TOP 5 Najhorších Star Wars filmov.

Indiana Jones sa opäť odkladá, prišiel aj o Spielberga

Indiana Jones sa pripojí k filmom, ktoré tento rok zrušili natáčanie. Navyše Steven Spielberg sa rozhodol podať režisérske žezlo niekomu inému.

Mark Hamill děkuje fanouškům Star Wars

Ve svém dopise se tak s největší pravděpodobností loučí s jednou ze svých nejslavnějších rolí. Zároveň však vzpomíná na začátky celého univerza a své kolegy.

Indiana Jones 5 bude pokračovaním, nie rebootom

Prezidentka spoločnosti LucasFilm Kathleen Kennedy potvrdila, že pripravovaný film o legendárnom archeológovi nebude rebootom, ale pokračovaním. Ikonický klobúk si tak znova nasadí Harrison Ford.

Adult Swim produkuje Blade Runner anime zasadené v roku 2032

Blade Runner 2049 bol pokračovaním filmovej klasiky s Harrisonom Fordom v hlavnej úlohe, ktorá bola natočená na základe literárnej predlohy Phillipa K. Dicka. Teraz sa dočkáme animovaného seriálu…

Do kin půjde film na motiv knihy The Call of The Wild

Buck je pes žijící normální život na farmě v Kalifornii. Jednoho dne je ale majitelům ukraden a prodán na Aljašku. Zde potkává Johna. Samotářského hledače zlata, který se ho ujme. Společně…

Jak by vypadal Tom Selleck jako Indiana Jones?

Harrison Ford nebyl na castingovém seznamu pro hlavní roli ve filmu Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy na prvním místě, producenti totiž měli zájem o Toma Sellecka, dnes se ale můžeme podívat…

Untitled Indiana Jones Project

2022

The Star Wars Holiday Special

1978

Indiana Jones a dobyvatelé ztracené archy

1981

Hvězdné války: Epizoda IV - Nová naděje

1977

Volání divočiny

2020