Zobrazit vše ve dne 28. 5. 2020

Humorný slovenský komiks Zóna konečně vychází v češtině

Slovenský dramaturg Daniel Majling v roce 2018 vydal humorný komiks Zóna. Ten v této době vychází pod taktovkou nakladatelství Labyrint i v Česku s českým překladem.

Willoughbyovi jsou nejistě zdviženým prstem všem nezodpovědným rodičům

Příběh netradiční partičky rudovlasých sourozenců nadchne svým vizuálem. Pod hezkou slupkou se ale nachází řada nedodělků, které s oblibou vystrkují růžky.

Kááááájoooooo, Lamy v čepicích sa chcú vrátiť, Kááájooooo

Dve Lamy z ktorých jedna je psychopatický sociopat s vražednými sklonmi a druhá má na hlave klobúk s kytičkou boli veľkým internetovým hitom. Teraz sa majú vrátiť v neoficiálnom pokračovaní.

Sega vidí spoustu nových příležitostí po úspěchu filmového Sonica

Vedoucí Sonic Studio, Ivo Gerscovich, se na Redditu vyjádřil k úspěchu filmu Ježek Sonic. Dle něho jim otevřel tento film dveře k novým příležitostem v oblasti Sonica.

Tvůrci Favoritky přesedlávají na adaptaci gotického westernu

Yorgos Lanthimos se stal ikonou Hollywoodu po úspěchu jeho Favoritky. Dostal tak nelehký režijní úkol, úspěšně zfilmovat adaptaci knihy Hawklinská nestvůra spisovatele Richarda Brautigana.

Fanoušci povzbuzení oznámením Snyder cutu si chtějí vydupat Alitu, Daredevila a rozšířenou verzi Pomsty Sithů

Fanouškům bylo jednou vyhověno Snyder cutem a tak očividně nechtějí přijít o šanci vymodlit si něco ze svojí oblíbené značky.

Piateho Indiana Jonesa bude režírovať James Mangold

Po prvý krát v histórii Indiana Jonesa nebude réžia v rukách Stevena Spielberga. Konečne sa oficiálne potvrdilo meno jeho nástupcu.

Na pulty obchodů se řítí další román ze světa Warhammeru 40 000

Nakladatelství Polaris v těchto dnech vydává další román ze světa Warhammeru 40 000. Tentokrát se jedná o šestý díl z cyklu Horovo kacířství s podtitulem Sestup andělů.

Nová detská show urobí zo súťažiacich rytierov Jedi

Kto nechcel byť ako dieťa rytierom Jedi, ten buď klame, alebo nikdy nevidel Star Wars. Súťažiaci v Jedi Temple Challenge túto možnosť, na rozdiel od nás, dostanú.