Robert Downey Jr. a Matt Damon si zahrají v novém filmu Christophera Nolana

Nolanův nadcházející film Oppenheimer, který bude vyprávět o proslulém výrobci atomové bomby, nabírá hvězdné obsazení. Máme se opravdu na co těšit!

Nový Nolanův film Oppenheimer představí Emily Blunt v roli ženy slavného výrobce atomové bomby

Tak už se nám to herecké obsazení nadcházejícího filmu Christophera Nolana krásně rozrůstá. Přednedávnem totiž vyšla zpráva, že ve filmu Oppenheimer se dočkáme herečky Emily Blunt.

Žádný strach, Michael Caine se nakonec do hereckého důchodu nechystá

Tak si můžeme oddychnout. Michael Caine nakonec bude působit ve filmech i nadále. Slavný herec před nějakou dobou vyvrátil veškeré fanouškovské obavy.

Michael Caine oznámil svůj odchod do hereckého důchodu

Legendárnímu britskému herci bude za dva roky devadesát let. Kvůli zdravotním problémům ale nedávno ohlásil, že jeho herecká dráha se dobrala svému konci.

Oficiální název příštího Nolanova filmu byl zveřejněn! Kdo v něm ztvární hlavní roli?

Slavný režisér nelení. Už za pár měsíců totiž začne natáčení jeho nejnovějšího filmu, které se opět mrkne do krutého období druhé světové války.

Christopher Nolan natočí film o jednom z tvůrců nejničivější zbraně v historii lidstva

J. Robert Oppenheimer je pokládán za hlavního výrobce atomové bomby. A přesně o něm natočí jeden z nejznámějších režisérů současnosti svůj nadcházející film.

Dva nové a zajímavé klipy z animáku Batman: The Long Halloween

Dvoudílný animák Batman: Long Halloween už je nějaký ten čas mezi námi, ale to nebrání lidem v DC Comics nás zásobovat informacemi a lákadly právě na již vydané věci. Co že nám dva nové klipy ukazují?

Tenet od Christophera Nolana na Game Boy Advance

V dnešní době toho modeři zvládnou opravdu hodně. Od demakování nových her na staré konzole, až po přidávání modů, které hru změní k nepoznání. Co ale takhle vzít Tenet a přepracovat ho na GBA?

Zack Snyder nikdy neviděl svoji Justice League z roku 2017

Zack Snyder neviděl Justice League s roku 2017, jejíž otěže převzal po Snyderovo odchodu Joss Whedon. Doporučila mu to jeho žena a Christopher Nolan.

Quibi zrejme končí, Fantastické zvery začínajú a Mandalorian má kilá hračiek

V dnešnom Stručne vás určite prekvapí niekoľko nečakaných zrušení a koncov, ale aj pár neskoro oznámených začiatkov, predovšetkým vás ale prekvapí to, koľko produktov vzniklo okolo Mandaloriana.

Nepopsatelný zážitek - TENET Recenze (bez spoilerů)

Hlavní zbraní hrdiny akčního sci-fi spektáklu filmového vizionáře Christophera Nolana je jediné slovo - TENET. V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa.

Tenet sa ukazuje v desaťminútovom videu zo zákulisia

Najnovší počin režiséra Christophera Nolana už je v kinách. Warner Bros. k nemu vydal na youtube desaťminútové video zo zákulisia nakrúcania.

Tenet opäť odložili, tentoraz definitívne, u nás ale možno nie

Nový snímok režiséra Christophera Nolana o agentoch, ktorí doslova idú proti prúdu času bol znova posunutí. V amerických kinách ho teda diváci tak skoro neuvidia, my však stále máme nádej.

Filmová noc ve Fortnite promítne filmy Christophera Nolana

Po koncertech a dalších zajímavostech připravila společnost Epic Games pro hráče Fortnite další lahůdku. Tentokrát komunitu čeká filmová noc a s ní promítání jednoho ze tří filmů Christophera Nolana.

Wonder Woman, Tenet, Matrix 4 a seriál k League of Legends budú poriadne meškať

Na hneď niekoľko očakávaných titulov si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Premiéry niektorých vyvolali zavreté kiná, iné boli spôsobené produkčnými problémami.

Nový tralier na Nolanov Tenet sa objavil vo Fortnite, bude tam aj celý ďalší film

Tenet režiséra Christophera Noalna bude ďalším z radu jeho na pochopenie náročnejších filmov. Odhalil sa trochu viac v novom traileri, ktorý mal premiéru v hre Fortnite.

Christopher Nolan usiluje o záchranu kin postižených koronavirem

V otevřeném dopise adresovaném americké vládě vyjádřil své obavy a podporu kinům, která musela být z bezpečnostních důvodů uzavřena.

Nový film od Christophera Nolana je divný palindrom

Tenet je názov nového filmu od Christophera Nolana a ešte k tomu je to aj palindrom. Očakávane to súvisí so samotným, ako obvykle nezvyčajným, dejom.

Britský umelec navrhol Batmana budúcnosti v univerze Christophera Nolana

Britský umelec Thomas du Crest zverejnil na instagrame koncept arty k neexistujúcemu pokračovaniu Batmana od Christophera Nolana.

8

Tenet

2020