Sony s Marvelem už chystají novou trilogii MCU Spider-Mana s Tomem Hollandem

Venku ještě není ani nadcházející třetí díl MCU trilogie o Spider-Manovi a Sony s Marvelem již plánují další. Tom Holland však v minulosti řekl, že po třicítce by pavoučího hrdinu ztvárňoval nerad.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E68

Spider-Man, Spider-Man, dělá to, co pavouk jen!

Spider-Man má další úniky, fanoušci Marvelu se úplně zbláznili a neutišil je ani Morbius. Dnešním dílem 90VTEŘIN vás nečekaně provede CREEP!

Tom Holland fanoušky ujišťuje, že Tobey Maguire a Andrew Garfield v novém Spider-Manovi nejsou

Už je v tom strašný zmatek. Přednedávnem vyšlo pár fotek, které by mohly jasně dokázat, že ve třetím Spider-Manovi se dočkáme všech tří představitelů. Ale nyní se k tomu vyjádřil Tom Holland.

Spider-Man: Uniklé záběry ukazují všechny tři představitele pavoučího hrdiny pohromadě!

Tak se zdá, že v nadcházejícím Spider-Manovi se nakonec opravdu dočkáme i předešlých dvou verzí pavoučího hrdiny. A to není všechno. Zdá se, že ve filmu uvidíme ještě jednu marvelovskou hvězdu.

Tick, tick…Boom! je životopisným filmem o slavném muzikálovém skladateli, kterého ztvární bývalý Spider-Man

Skladatel Lin-Manuel Miranda představuje svůj vůbec první celovečerní film, který se bude samozřejmě věnovat hudbě. Tick, tick…Boom! má první plnohodnotný trailer.

Na internet unikla fotografie Andrewa Garfielda v obleku Spider–Mana, Sony ji okamžitě stáhla

V posledních několika hodinách unikla na internet fotografie Andrewa Garfielda v obleku Spider–Mana. Její pravdivost by mohl dokazovat rázný krok společnosti Sony, která se postarala o její smazání.

Životopisný muzikál tick, tick...BOOM! promítne skutečnou cestu za slávou na Broadwayi

Netflix během podzimu pomocí muzikálu tick, tick...BOOM! připomene 25. výročí úmrtí Jonathana Larsona, jenž se stal fenoménem divadelního muzikálu.

TOP 5 Epizoda S1E61

Herci, kteří nám lhali do očí

Toby Maguire a Andrew Garfield vyvrátili informace o tom, že by se měli objevit v nadcházejícím Spider-Man filmu. Nebylo by to ale poprvé, co herci lhali, aby neporušili NDA.

Unikol kompletný dej Spider-Man: No Way Home?

Fanúšikovské teórie a rôzne úniky sú na internetových fórach bežným obsahom a to predovšetkým v prípade očakávaných filmov. Najnovší únik sa týka filmu Spider-Man: No Way Home.

Do Spider-Mana sa vracia Alfred Molina ako Doctor Octopus

Do tretieho Spider-Mana sa vracia herec Afred Molina, aby si zopakoval rolu Doctora Octopusa. Spolu s pravdepodobným návratom iných hercov to vyzerá, že témou filmu bude skutočne multiverse.

tick, tick...BOOM!