Zobrazit vše ve dne 9. 12. 2020

30 stříbrných má dobrý kalibr, někdy ale střílí slepými

Mysteriózní hororový seriál z produkce HBO nás přenese na španělský venkov, kde nic není s kostelním pořádkem. A něco takového musí řešit místní kněz, starosta a doktorka.

Do Spider-Mana sa vracia Alfred Molina ako Doctor Octopus

Do tretieho Spider-Mana sa vracia herec Afred Molina, aby si zopakoval rolu Doctora Octopusa. Spolu s pravdepodobným návratom iných hercov to vyzerá, že témou filmu bude skutočne multiverse.

Deset astronautů na dlouhé a nebezpečné cestě za obyvatelnou planetou

Dvacet tři let, dlouhých dvacet tři let, budou muset putovat hlavní hrdinové sci-fi románu Sníš od druhé Zemi? na novou obyvatelnou planetu. Na cestě je však čeká velmi nebezpečné dobrodružství.

Tretia séria Cobra Kai na prvých obrázkoch

Už len necelý mesiac nás delí od pokračovania seriálu Cobra Kai na Netflixe. A hoci sa čas premiéry tretej série už blíži, až teraz sme sa dostali k prvým oficiálnym fotografiám.

Přepracované české legendy od začínajících fantaskních autorů

V pondělí 7. prosince/decembra 2020 nám nakladatelství Epocha odhalilo a rovnou vydalo novou povídkovou sbírku s názvem L3G3NDY, ve které nalezneme deset přepracovaných českých legend.

Naomi Watts a Andrew Lincoln již brzy v emotivním dramatu Penguin Bloom

Australské drama Penguin Bloom v lednu nabídne rozsáhlou paletu emocí skrze skutečný příběh Sam Bloomové. Studio Roadshow Films představuje snímek v oficiálním traileru.