Zobrazit vše ve dne 9. 11. 2021

Star Wars: Rogue Squadron se údajně odkládá na neurčito

Následující filmový počin ze světa Star Wars, Star Wars: Rogue Squadron, byl odložen na zatím neznámý termín. Za odkladem stojí časové problémy. Režisérka Petty Jenkins má přeplněný harmonogram.

Kaštánek jako zrcadlo konvencí severských kriminálek

Kaštánek je přímo modelovým příkladem žánrových konvencí skandinávského noiru. Napříč recyklaci notoricky známých klišé však minisérie dokáže zaujmout ponurou atmosférou a stylovým perfekcionalismem.

Spider-Man: Uniklé záběry ukazují všechny tři představitele pavoučího hrdiny pohromadě!

Tak se zdá, že v nadcházejícím Spider-Manovi se nakonec opravdu dočkáme i předešlých dvou verzí pavoučího hrdiny. A to není všechno. Zdá se, že ve filmu uvidíme ještě jednu marvelovskou hvězdu.

The Expendables 4: Nové fotky nám ukážou bojujícího Jasona Stathama, který dostává pěkně zabrat

Dva bojoví mistři v akci. Na nových fotkách ze čtvrtého dílu The Expendables se dočkáme drsně vypadajícího souboje mezi hlavním hrdinou a hlavním padouchem filmu.

Filmová adaptace povídky od Haruki Murakamiho bude za Japonsko bojovat o Oscary

Působivé japonské drama o lásce a ztrátě se připojí k honu na Oscara v kategorii Nejlepší cizojazyčný film. Snímek je filmovou adaptací povídky od známého autora Haruki Murakamiho.

Česká desková hra Maiak si žádá vaši pozornost

Hra Maiak je jednoduchá, rychlá a strategicky příjemně náročná hra pro dva hráče. Během hry se mění herní plán, což dodává zajímavé možnosti. Hra se nyní snaží prorazit pomocí platformy Hithit.

Tento týden s Na tahu (8.11. - 14.11.)

V tomto týdnu nás čekají Věčné duše v jejich 41. putování. V sobotu se pak vydáme na další lamení S Kubou a možná i Robkem!

Věčné duše Epizoda Věčné duše #40

Souhlas generála a příběh chobotu

Věčné duše splnily zkoušky, které pro ně připravila trojice kolefínů a v závěrečném boji porazily delfíní stvoření. Citron, Lili a Boris tak souhlasili, že se pokusí přemluvit generála Kaenga.

Natáčení třetího dílu Strážců Galaxie konečně odstartovalo

Sice to „nějakou chvilku“ trvalo, ale nakonec k tomu přeci jenom došlo. James Gunn oznámil, že dlouho očekávaná produkce třetího dílu Strážců Galaxie konečně odstartovala.