Hlasová asistentka zachytila zvuk a obraz násilného zločinu, který kupodivu nikdo nechce vyšetřovat

Už za necelý měsíc nám režisér Steven Soderbergh představí svůj nejnovější thriller s nádechem sci-fi jménem KIMI. Vyprávět bude o hlasové asistence, které se podaří zachytit důkaz o hrozivém zločinu.

Seriál As We See It se zaměří na trojici dvacátníků, kteří trpí poruchou autistického spektra

Nadcházející seriál od Amazanu bude vyprávět příběh tří mladých lidí, kteří trpí autismem. Žádné depresivní drama však nečekejte v seriálu se dočkáme i notné dávky humoru.

Žádný strach, Michael Caine se nakonec do hereckého důchodu nechystá

Tak si můžeme oddychnout. Michael Caine nakonec bude působit ve filmech i nadále. Slavný herec před nějakou dobou vyvrátil veškeré fanouškovské obavy.

Chybí vám Aquaman? Žádný strach, brzy se budete moct podívat na jeho bláznivější verzi

Pod dohledem Jamese Wana, který se postaral o režii filmového Aquamana, vzniká animovaná minisérie, která se na ikonického podmořského hrdinu podívá kapánek trhlejším způsobem.

Zvrácenou letní hru o život a bohatství představí mrazivá série Panic od Amazonu

Odměna za vítězství je lákavější než kdy dřív, ale s její cenou roste také daň, kterou budou muset hráči zaplatit v případě neúspěchu - zvrácená hra Panika se představila v oficiálním traileru.

Casey Affleck terčem neukojitelné touhy po pomstě v psychologickém thrilleru Every Breath You Take

Americké studio Vertical Entertainment získalo distribuční práva na mrazivý thriller Every Breath You Take, jenž oplývá zákeřnou psychologickou hrou. Snímek se představil v oficiálním traileru.

Temný slasher Lucky se představuje v oficiálním traileru

Americká streamovací platforma Shudder přichází s mrazivým, a přitom temně zábavným slasherem Lucky. Hororový snímek se nedávno představil v oficiálním traileru.

Vieme, ktorý horor je najstrašidelnejší

Platforma Broadbandchoices sa pustila do pokusu, v ktorom merala tepovú frekvenciu divákov sledujúcich hororové filmy. Podľa výsledkov zostavila zoznam najstrašidelnejších hororov vôbec.

Hororové V zajetí démonů 3 bude možná odsunuto až na rok 2021

Na pokračování úspěšné hororové série s číslovkou tři si možná budeme muset kvůli nepříznivému vývoji situace v Americe počkat až na příští rok.

Psychologický horor „Tí druhí“ bude mať remake

Klasický kúsok z hororovej kinematografie patrí k najúspešnejším a najkvalitnejším dielam žánru. Najnovšie ho však čaká remake.

I play games and shitpost on the interwebz. Umim pokrocily HTML/CSS a zaklady Pythonu.