Dexter oslavil 15 let od svého vzniku. A to zveřejněním parádních plakátu na novou sérii

Dexter slaví patnáctiny! Na jeho počest proto Showtime vydal dva plakáty, které nám připomenou, v čem byl nechvalně proslulý Řezník ze zálivu vždy nejlepším ze všech.

Dexter: V nejnovějším traileru na devátou řadu se objevily dvě známé postavy. Sestra a…

Další trailer na poslední sérii Dextera je zde. A kromě nového života, který bývalý sériový vrah nyní vede, nám ukáže i pár starých dobrých tváří.

Jak to bude s intrem pro novou sérii Dextera?

Seriál Dexter měl velice ikonické intro, bez kterého se žádná série nemohla obejít. Věci se v deváté sérii ale zásadně změnily, tudíž se nabízí otázka, zda se nahradí něčím jiným.

Devátá série Dextera v prvním traileru!

Devátá a zároveň závěrečná série oblíbeného seriálu Dexter se na akci [email protected] 2021 ukázala v první traileru. Dexterovo poslední vraždění by mělo odstartovat již 7. listopadu/novembra 2021.

Z Dextera je lumbersexuál v krátkom teaseri na novú sériu

Že sa seriálový Dexter vracia v novej sérií nie je žiadna novinka. Krátky teaser k tejto sérií s hlasom Michaela C. Halla ale áno.

Seriál na motivy Halo nachází nový domov u Paramount+

Premiéra je naplánovaná na první čtvrtletí příštího roku u nové streamovací služby Paramount+. Klíčoví lidé zůstávají stejní a změny v plánech nejsou zatím žádné.

Preteky o vesmír pokračujú, tentoraz však v televízií. Showtime oznámil vlastnú kozmickú komédiu

Krátko po tom, čo sa na Netflixe objavil komediálny seriál Space Force Stevea Carella, sa do nových pretekov o vesmír zapojila ďalšia televízia. Showtime oznámil svoj komediálny seriál Moonbase 8.

Penny Dreadful se vrací!

Po několika letech odkladů, dohadů a spekulací se skalní fanoušci výtečné hororové fantasy série Penny Dreadful dočkali plnohodnotného spin-offu.

Pro ambiciózní seriál Halo byli vybráni herci

Firma Showtime vybrala herce a začíná výroba ambiciózního seriálu, který je přirovnáván ke Hře o trůny. Jaké herce v seriálu podle známé sci-fi střílečky uvidíme? Pochopitelně nebude chybět Master…

8

Who is America?

2018

Halo

Moonbase 8

2020

Dexter

2006

Penny Dreadful: City of Angels

2020