Režisér prvních dvou filmů Harryho Pottera by rád natočil Prokleté dítě

Chris Columbus zrežíroval z kouzelnické série první dva díly, tedy Kámen mudrců a Tajemnou komnatu. A kdyby byla ta možnost, rád by natočil i rozporuplně přijímané Prokleté dítě.

Harry Potter a prokleté dítě: Dočkáme se filmové adaptace?

Prokleté dítě sice není oficiálně považováno za osmý díl Harryho Pottera, ale přesto je jeho výraznou součástí. Proto se nabízí otázka, zda se někdy v budoucnu dočkáme i filmového zpracování.

Slovanské bohyně na cestě za zlomením nepříjemného prokletí

Slovenští i čeští čtenáři budou moci brzy okusit nový příběh slovenské autorky Vladimíry Šebové. Román Dcéra zimy bude vyprávět zajímavý fantasy příběh inspirovaný slovanskou mytologií.

Martin Paytok brzy vydá svůj debutový román, kniha Prokletí pro všechny bude akční jízdou ve stylu Jiřího Kulhánka

Během včerejšího dne oznámilo nakladatelství Epocha na facebookové stránce Fantastická Epocha novou knihu. Román Prokletí pro všechny od Martina Paytoka bude nabitý akcí, zombíky a černým humorem.

Prokletá stříbrná mince a pět děsivých příběhů

Komiksový vydavatel Image Comics brzy vstoupí na půdu hororového žánru s novou pětidílnou sérií The Silver Coin. Ta by měla čtenářům přinést skvělé příběhy od současných talentů komiksové scény.

Při sledování Prokleté budete proklínat tvůrce i celý Netflix

Netflix v poslednom období stavil na adaptácie a Cursed je už niekoľkonásobný pokusom vytvoriť konkurenciu seriálu Game of Thrones. Zabaví však naozaj alebo je to len dočasná náplasť na koronakrízu?

Nehody, zranění i smrt před kamerou, prokleté filmy straší dodnes

Niekedy sa krv neprelieva len na kamere, ale aj za ňou. Pozrite sa s nami, čo všetko sa dialo pri natáčaní filmov, ktoré mnohí považujú za prekliaté.

Banda zlodějů musí podstoupit velice riskantní akci ve fantasy románu Prokletá věž

Nakladatelství Epocha bude brzy vydávat druhý fantasy román od nadějné české autorky Michaely Merglové. Kniha ponese název Prokletá věž a bude se věnovat zlodějské partě.

Hrdina Alex musí vyšetřit tajemství zakázaných rituálů ve fantasy románu Prokletý

České nakladatelství FANTOM Print právě spustilo předprodej na druh díl fantasy série Alex Verus s podtitulem Prokletý od britského autora Benedicta Jacka.

Pětidílná dokumentární série se zaměří na „prokleté filmy“

Dokument Cursed Films prozkoumá legendy a mýty spojené s natáčením pěti převážně hororových snímků. Od původu kostlivců ve filmu Poltergeist až po smrt Brandona Leea při natáčení filmu Vrána.

Prokletý

Benedict Jacka
2020

Prokletá věž

Michaela Merglová

Prokletí pro všechny

Martin Paytok
2021