Netflix definitívne zrušil seriál Cursed po prvej sérií

Ďalší Netflix seriál padol za obeť interným metrikám spoločnosti. Seriál Cursed, u nás ako Prokletá, bol zrušený po prvej sérií. V tomto prípade aspoň chápeme, prečo.

Martin Paytok brzy vydá svůj debutový román, kniha Prokletí pro všechny bude akční jízdou ve stylu Jiřího Kulhánka

Během včerejšího dne oznámilo nakladatelství Epocha na facebookové stránce Fantastická Epocha novou knihu. Román Prokletí pro všechny od Martina Paytoka bude nabitý akcí, zombíky a černým humorem.

Prokletá stříbrná mince a pět děsivých příběhů

Komiksový vydavatel Image Comics brzy vstoupí na půdu hororového žánru s novou pětidílnou sérií The Silver Coin. Ta by měla čtenářům přinést skvělé příběhy od současných talentů komiksové scény.

Najlepšie (a najhoršie) momenty Nimue zo seriálu Cursed v jednom videu

Netflix do Artušovského seriálu Prokletá nalial pomerne veľa peňazí, je teda celkom logické, že sa nás s ním snaží stále masírovať. V novom videu pripomína najlepšie momenty Nimue.

Při sledování Prokleté budete proklínat tvůrce i celý Netflix

Netflix v poslednom období stavil na adaptácie a Cursed je už niekoľkonásobný pokusom vytvoriť konkurenciu seriálu Game of Thrones. Zabaví však naozaj alebo je to len dočasná náplasť na koronakrízu?

Nehody, zranění i smrt před kamerou, prokleté filmy straší dodnes

Niekedy sa krv neprelieva len na kamere, ale aj za ňou. Pozrite sa s nami, čo všetko sa dialo pri natáčaní filmov, ktoré mnohí považujú za prekliaté.

Banda zlodějů musí podstoupit velice riskantní akci ve fantasy románu Prokletá věž

Nakladatelství Epocha bude brzy vydávat druhý fantasy román od nadějné české autorky Michaely Merglové. Kniha ponese název Prokletá věž a bude se věnovat zlodějské partě.

Hrdina Alex musí vyšetřit tajemství zakázaných rituálů ve fantasy románu Prokletý

České nakladatelství FANTOM Print právě spustilo předprodej na druh díl fantasy série Alex Verus s podtitulem Prokletý od britského autora Benedicta Jacka.

Pětidílná dokumentární série se zaměří na „prokleté filmy“

Dokument Cursed Films prozkoumá legendy a mýty spojené s natáčením pěti převážně hororových snímků. Od původu kostlivců ve filmu Poltergeist až po smrt Brandona Leea při natáčení filmu Vrána.

Prokletá věž

Michaela Merglová

Prokletý

Benedict Jacka
2020

Prokletí pro všechny

Martin Paytok
2021