Hororový komiks Bůh krys od Richarda Corbena vyjde brzy v Česku

Hororový komiks Bůh krys od kultovního komiksového tvůrce Richarda Corbena vyjde již brzy v Česku. České vydání od Arga bude obsahovat všech pět sešitů. Fanoušci si budou moci vybrat ze dvou obálek.

Cenami ověnčený horor Rybář si už mohou užít i čeští čtenáři

Cenou Bram Stoker Award ověnčený horor Rybář spojující lovecraftovské prvky, psychologii člověka a temný folklór vyšel po pěti letech v Česku. Vydání mělo na starosti nakladatelství Fobos.

Lovecraftovský komiks Neonomicon se brzy objeví v prodeji

Letošní vydavatelskou štaci začíná i komiksová odnož nakladatelství Argo s názvem Argomiks. Během nejbližších dní by měl vyjít lovecraftovský komiks Neonomicon od Alana Moorea.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E50

Komiksy zadarmo pro všechny!

Každý je rád, když může něco získat zadarmo, ne? A co kdyby šlo třeba o stovky komiksů? A dalších několik desítek doslova za pár kaček?

Lovecraft Country sa presúva do VR sveta v špeciálnych eventoch

Seriál Lovecraft Country od HBO už beží na streamovacej platforme. Popri ňom bol spustený aj špeciálny event vo virtuálnej realite nazvaným Sanctum.

Call of the Sea přináší jiný pohled na díla H. P. Lovecrafta

Hry inspirované H. P. Lovecraftem jsou většinou temné a děsivé. Logická adventura Call of the Sea přináší jiný, nevšední pohled na představivost známého amerického básníka a spisovatele.

Lovecraft Country si môžete pozrieť úplne zadarmo na YouTube

Hororovo-dobrodružný seriál Lovecraft Country už má premiéru na HBO za sebou. Prvý diel sa teraz nečakane objavil úplne zdarma aj na oficiálnom YouTube kanáli HBO.

[email protected] 2020, podívejte se na všechny trailery

O některých trailerech jsme vás informovali v samostatných článcích. Na některé bohůmžel v té záplavě novinek nedošlo. Proto je dobré mít je pěkně všechny po hromadě.

Lovecraft Country ukazuje Cthulhi a svet väčší, ako sme si mysleli

Nový trailer na Lovecraft Country sa rozhodne na nič nehrá. Zahalil nás množstvom akčných záberov a ukázal dokonca aj Cthulhi.

Spojení steampunku a Lovecraftovského hororu? To je nová komiksová série Democritus Brand and the Endless Machine

Na Kickstarteru se nedávno objevil velice zajímavý komiksový projekt, který je spojením steampunku a Lovecraftovského hororu. Bude mít tato nová série úspěch, nebo skončí v propadlišti dějin?

Na Kickstarteru se sešly dvě nové LGBT friendly manga série

Na crowdfundingové stránce Kickstarter můžete narazit na spoustu nových komiksů. V současné době se zde objevily i dvě nové LGBT friendly manga série, které potřebují finanční podporu na vydání.

Mýtus Cthulhu ve velice syrovém stejnojmenném komiksu

Komiksová odnož nakladatelství Argo s názvem Argomiks připravuje vydání legendární Lovecraftovské komiksové adaptace s názvem Mýtus Cthulhu, která vás nevystraší jen dějem, ale také syrovou kresbou.

Nový trailer na Lovecraft Country stiera rozdiel medzi realitou a fikciou

Občas sa objaví nejaký spisovateľ, ktorý nevie, kde končí realita a začína fikcia. Nový trailer na seriál Lovecraft country inšpirovaný dielom spisovateľa H. P. Lovecrafta, stiera práve túto hranicu.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E16

Ať vás provází síla!

Disney oslavuje Star Wars Day a my také! Jenomže za týden se toho stane mnohem víc než jedno legendární výročí, naštěstí jsme to všechno shrnuli do 90 VTEŘIN!

Seriál Lovecraft Country spojí mythos o Cthulhu s rasizmom v 50tych rokoch

Nový seriál na HBO nás zavedie do Ameriky v 50tych rokoch, kde vláde rasizmus, neférovosť a Lovecraftovské monštrá. Yup, rozhodne to bude historicky presná vec.

Na konci května můžeme očekávat druhý svazek utajených Lovecraftových povídek s názvem Smyčka medúzy a další příběhy

Po vydání prvního svazku Lovecraftových povídek s názvem Hemživý chaos a jiné příběhy nás čeká druhý svazek Smyčka medúzy a další příběhy. Vydání má na starosti nakladatelství Argo.

Dočkáme se komiksu podle Lovecraftových Hor šílenství?

Jeden z průkopníků literárního hororu svým dílem ovlivnil všechny možné žánry. Hry, filmy a mnoho dalších. Nyní by se měl jednou z nejznámějších knih H. P. Lovecrafta inspirovat komiks.

Hemživý chaos a další příběhy: Nová kniha otca moderného hororu Lovecrafta je na pultoch kníhkupectiev

Howard Phillips Lovecraft je meno, s ktorým sa spája strach prichádzajúci z hlbín kozmu. Vydavateľstvo Argo sa vracia k tvorcovi kultového Cthulhu a prináša zbierku poviedok z "hemživého chaosu".

Lovecraft Country

Mýtus Cthulhu

H. P. Lovecraft, Alberto Breccia, Norberto Buscaglia
2020

Smyčka medúzy a další příběhy

H. P. Lovecraft, S.T. Joshi
2020

Hemživý chaos a další příběhy

Howard Phillips Lovecraft