Zobrazit vše ve dne 26. 1. 2022

Streamovací služba Disney+ konečně přichází i do České republiky a Slovenska

Disney+ si mohly zatím užívat hlavně západní a severské země, ovšem to se v nadcházejících měsících změní. Poměrně mladá streamovací služba totiž letos v létě dorazí nejen do Česka, ale i Slovenska.

TOP 5 Epizoda S1E97

Československé sci-fi filmy, které byste měli vidět

Můžete si myslet, že sci-fi filmy plné speciálních efektů jsou pouze doménou Hollywoodu, jenže není tomu tak. Desítky sci-fi filmů vznikli i u nás, především ještě za časů Československa.

Podle traileru se můžeme ve druhé sérii Star Trek: Picard těšit na známé postavy

Paramount+ zveřejnil nový trailer k nadcházející druhé sérii Star Trek: Picard. Akční trailer obsahuje mimo jiné také návrat Whoopi Goldberg jako Guinan.

Seriál Percy Jackson and the Olympians dostává od Disney+ zelenou

Disney+ už má nějakou dobu pod palcem seriálovou adaptaci známé knižní fantasy série od Ricka Riordana, která bude vyprávět od dobrodružstvích Percyho Jacksona. Projekt už se pomalu dává dohromady.

Godzilla se dočká vlastní série na Apple TV+, rozšíří se tak franšíza MonsterVerse

Streamovací platforma Apple TV+ koupila licenci na televizní sérii, která by měla rozšířit universum MonsterVerse, kde se v titulních rolích ocitají Godzilla a King Kong.

Tom Cruise jako nový Iron Man? Uniklá fotka z natáčení Doctora Strange 2 rozdebatovala fanoušky

Internetem se šíří „uniklá“ fotka, která má odhalovat herce Toma Cruise na place natáčení dalšího dílu marvelovky Doctor Strange. Slavný herec má údajně hrát zcela novou verzi MCU hrdiny Iron Mana.

Willem Dafoe vyjádřil přání zahrát si dalšího Jokera

Willem Dafoe je fantastický herec a fantastický záporák, což dokázal jako Green Goblin. Co ale jeho nápad zahrát si Jokera po boku Joaquina Phoenixe? Dalo by se něco takového vůbec zrealizovat?

Vyšla deskovka Smrt květen kostka, která rozšiřuje počet her z Lovecraftova univerza

Hra Cthulhu: I smrt může zemřít známá v komunitě pod názvem vycházejícím z interního vtipu vydavatelství REXhry se dostala na pulty obchodů. Hráči tak znovu dostanou možnost čelit pradávným.

Ústřední melodie filmu The Batman je nyní dostupná v celé své kráse

Michael Giacchino se rozhodl vypustit na světlo světa ústřední melodii pro nadcházející film The Batman od Matta Reevese, kde se v hlavní roli představí Robert Pattinson jako Batman.