Zobrazit vše ve dne 29. 8. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E47

Čínská Mulan v českých kinech? A není to kampaň?

Sherlock Holmes měl mladší sestru. Že jste o tom nevěděli? Arthur Conan Doyle taky ne a Netflixu to nevadí. Jo, a pokud jste byli smutní, že Mulan se u nás neobjeví, no tak se objeví.

Animovaná pohádka Wolfwalkers na motivy irského folklóru míří na Apple TV+

Od první ukázky animovaného filmu Wolfwalkers od tvůrců Písně moře uplynuly dlouhé tři roky. Vypadalo to, že se snímku možná ani nedočkáme. Konečně víme, že film míří na festival a Apple TV+.

Animovaný dračák The Legend of Vox Machina ukazuje prvé obrázky

Najznámejšie dobrodružstvo najpopulárnejšej skupiny dobrodruhov hry Dungeons & Dragons dostáva animovanú podobu a tá odhaľuje prvé zábery a scény v novom videu zo zákulisia.

Zemřel představitel filmového Black Panthera, Chadwick Boseman

S rakovinou tlustého střeva bojoval čtyři roky. Svůj souboj ale včera ve svých 43 letech prohrál, když postoupila do čtvrtého stádia. Veřejně se o ní ovšem nevědělo.

Trailer na Fall of a Kingdom slibuje kombinaci Hry o trůny a Statečného srdce

Ukrajinský film Fall of a Kingdom nás vezme do 13. století, kde skupina bojovníků za svobodu bojuje proti obávané mongolské říši.. Největšímu a nejobávanějšímu impériu, jaký svět kdy poznal.

Nové obrázky z filmovej Duny pochádzajú z uniknutého teaseru

Filmová Duna Denisa Villeneuvea sa do kín má dostať koncom roka a my stále trpezlivo čakáme aspoň na nejaký trailer. Ten však už existuje a premieta sa v kinách. My máme pár obrázkov.

Začátek nové fantasy série od amerického herce Chrise Colfera

Nakladatelství Fragment v těchto dnech vydalo novou knihu od amerického herce, spisovatele a muzikanta Chrise Colfera, kterého můžou fanoušci znát ze seriálu Glee. Nový titul nese název Příběh magie.

V druhej sérií Jeho temných esencií nás čaká Veľká vojna

Seriál Jeho temné esence bude pokračovať v druhej sérií, ktorá sa tesne stihla natočiť aj napriek pandémií koronavírus. Nový teaser nás pripravuje na veľkú vojnu.