Proti přírodě, eroticky laděná komiksová série s antropomorfními zvířaty v hlavních rolích

Na českém komiksovém trhu se brzy objeví nová, českými čtenáři doposud nepolíbená série s názvem Proti přírodě. Jedná se o eroticky laděný dystopický komiks s antropomorfními zvířaty.

Hvězda Fantastických zvířat se ucházela o roli ve filmové adaptaci BioShocku

Eddie Redmayne je známý především díky své roli Mloka Scamandera, kterého ztvárnil již ve dvouch filmech ze série Fantastická zvířata. Tohle ale nebyla jediná role, o kterou se ucházel.

HBO Max připravuje hraný seriál ze světa Harryho Pottera

Zdroje magazínu The Hollywood Reporter potvrdili, že vedení uspořádalo několik setkání se spisovateli, kteří mají za úkol přenést známou franšízu na televizní obrazovky.

Favorit loňského ročníku benátského filmového festivalu s názvem The World to Come míří do vybraných kin

Katherine Waterston a Vanessa Kirby jako oběti zakázané romance v úchvatném dobovém melodramatu norské filmařky Mony Fastvold s názvem The World to Come, které míří k americkému publiku.

Farma zvířat od George Orwella ožívá ve hře pro PC a mobily

Sedmdesát pět let po prvním vydání klasického literárního románu Farma zvířat (v originále Animal Farm) od George Orwella si můžete zajímavý příběh prožít na počítačích, mobilech a tabletech.

Herec Jude Law sa vyjadril k "vyhadzovu" Johnnyho Deppa

Johnny Depp opustil filmovú sériu Fantastické zvery, no jeho herecký kolega a predstaviteľ Albusa Dumbledora/Brumbála Jude Law z toho nerobí veľkú drámu.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E68

Johnny Depp je zrušen!

Hollywoodští herci přicházejí o práci kvůli bulváru, malé děti o kamarády kvůli strašidelným tabletům, vy ale nepřijdete o vzácný čas, protože vám to vše vysvětlíme za pouhých 90VTEŘIN.

Johnny Depp se vzdal role ve Fantastických zvířatech 3 kvůli soudním sporům

Johny Depp, který měl hrát černokněžníka Grindelwalda ve třetích Fantastických zvířatech, dobrovolně odstoupil na žádost Warner Bros. Můžou za to spory s jeho exmanželkou.

Quibi zrejme končí, Fantastické zvery začínajú a Mandalorian má kilá hračiek

V dnešnom Stručne vás určite prekvapí niekoľko nečakaných zrušení a koncov, ale aj pár neskoro oznámených začiatkov, predovšetkým vás ale prekvapí to, koľko produktov vzniklo okolo Mandaloriana.

Amber Heard sa v druhom Aquamanovi vráti

Zvesti o tom, že by bola rola Amber Heard v druhom Aquamanovi ohrozená sa, zdá sa, nenapĺňajú. Ohrozená nie je ani kariéra Johnnyho Deppa.

Rónin Miyamatu Usagi a inspektora Ishidu musí vyřešit nový případ ve 33. dílu Usagi Yojimbo s podtitulem Skrytí

Po koronavirové krizi začalo nakladatelství CREW opět vydávat nové komiksy. Na začátku června/júna nás čeká nový díl série Usagi Yojimbo s podtitulem Skrytí.

Jezevčí detektiv LeBrock musíš vyšetřit vraždu britského diplomata v prvním díle komiksu Grandville

Slavný komiks Grandville s antropomorfními zvířaty v hlavní roli se dočká druhého vydání. Jedná se o třetí a poslední komiks nakladatele Comics Centrum pro měsíc květen/máj.

Tygr se srpem a kladivem místo oka? V komiksech je možné všechno

Na crowdfundingové stránce Kickstarter úspěšně skončila kampaň, ve které scénárista David Derrick vybíral finance na druhý díl velice neobvyklé komiksu Ghost of the Gulag Vol. 2.

Fantastické zvery 3 sľubujú epické čarodejnícke bitky

V ďalšom príbehu zo sveta Harryho Pottera sa môžeme tešiť na masívne čarodejnícke bitky na pozadí druhej svetovej vojny.

Beastars je prakticky Zootropolis pro dospělé

Příznivce anime Beastars určitě potěší svým příběhem, postavami, krvavostí a celkovou explicitou. Ostatní možná nebudou tolik nadšeni.

Komiks Jack Wolfgang konečně zamířil i do našich knihkupectví

Komiksových dobrodružství netradičního tajného agenta jsme se po delší době konečně dočkali i v českém překladu. Tak si budeme moci naplno užít napínavého pátrání zvířecího špiona.

Přichází nový dokument o nočním životě zvířat. Tentokrát v podání Netflixu

Netflix chce dokázat, že nepotřebuje National Geographic pro natočení dobrého přírodopisného seriálu. A že se toho opravdu nebojí, tak se do natáčení pustil rovnou v noci za pomoci té nejmodernější…

Oznámeno datum vydání Fantastických zvířat 3

Po zklamání v podobě Grindevaldových zločinů bylo těžké věřit, že se vůbec dočkáme pokračování a nějakou dobu nás nechali čekat i tvůrci. Nyní ovšem máme potvrzen alespoň třetí díl.