Shazam Family se vrátí v připravovaném sequelu

To, co jsme tušili, je nyní skutečností. Film Shazam: Fury of the Gods opět nabídne pohled na plnou Shazam Family skládající se z přátel hlavního hrdiny. Casting rodiny se skoro nezměnil. Skoro...

Druhý ročník eventu DC FanDome již v říjnu!

Úspěšný online event DC FanDome společností Warner. Bros a DC Comics se ukáže ve druhém ročníku a přinese fanouškům jistě mnoho zajímavých informací a vyparáděných trailerů.

Lucy Liu jako mýtická záporačka v pokračování filmu Shazam!

Herečka Lucy Liu se představí v komiksovce Shazam! Fury of the Gods. Ztvární dceru titána Atlanta Kalypsó, která se postaví po bok svých sester proti kouzelnému hrdinovi Shazamovi.

Black Adam má dátum vydania, The Rock zaútočil na Times Square

Dwayne The Rock Johnson sa prihovoril chodcom na Times Square v New Yorku, aby im oznámil dátum vydania filmu Black Adam. Ten zrejme vôbec nepôjde na HBO Max.

Shazam 2 ponese název Fury of the Gods a máme plakát

Panel k filmu Shazam byl sice kratší, ale zato velice vtipný. Dočkali jsme se oznámení titulu: Shazam Fury of the Gods a možná oficiálního plakátu.

Na DC FanDome se ukázal i Black Adam v podobě The Rocka

Hraného traileru jsme se sice ještě nedočkali, ale sám Black Adam fanouškům v rámci několika minut odpověděl na některé palčivé otázky a přiblížil tak chystaný snímek z univerza DC.

Druhý Shazam sa ešte nezačal nakrúcať, no už má trailer

Režisér David F. Sandberg je proste veselá kopa a nebojí sa uťahovať si z internetového osadenstva. Jeho posledným vtipom je zverejnenie traileru na pokračovanie Shazama. Film sa ani netočí.

DC bude ignorovať Comic-Con, ohlásilo vlastný online event DC FanDome

Comic-Con v San Diegu sa síce tento rok presúva z reality na internet, niektoré spoločnosti sa však rozhodli vytvoriť vlastné eventy. Jedným z nich je aj DC FanDome.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E22

Společenstvo prstenu znovu pohromadě!

Filmové festivaly byly zrušeny, ale víte, umění si vždy najde cestu a teď je ta cesta digitální. Podíváme se i do Ameriky třicátých let a vrátíme se k epickým příběhům ze Středozemě.

Henry Cavill sa skutočne objavil v Shazamovi! Režisér ukázal nepoužitý záver

Filmový Shazam, ktorý patrí do DC filmového univerza, bol síce zameraný na jediného superhrdinu, na konci sa však objavil aj Superman. Jeho tvár sme však nikdy nevideli. Až doteraz.

Batman, Shazam a Flash mají nová data premiéry. Proč půjde Flash do kin o měsíc dřív?

Že se v dnešní době zpožďují premiéry chystaných Hollywoodských trháků je normální, ale abychom se filmu dočkali o měsíc dřív, než bylo původně v plánu, to se jen tak nevidí.

Nový Shazam dostal prvý trailer, ale je animovaný a z LEGA

Prvý filmový Shazam zaznamenal na pomery DC slušný úspech, takže čakáme na jeho pokračovanie. Čoskoro sa jedného počkáme, až na to že je animovaný a ešte k tomu z LEGA.

Režisér Shazama a Anabelle vydal na youtube krátky horor

David F. Sandberg, režisér filmového Shazama či Annabelle: Zrození zla vydal na svojom kanáli krátky horor Shadowed. Ide o duchovného nástupcu pôvodného videa Lights Out.

Známe termín premiéry Shazam 2

První díl byl vlastně taková celkem povedená parodie na superhrdinské filmy a výhodou je, že nemusíte koukat na dalších 20 filmů, abyste rozuměli příběhu a vtipům.

The Rock sa objaví v kinách ako Black Adam od DC

Black Adam je sueprzločinec, ktorý so svojimi silami rovnakými, ako má Kapitán Marvel (Shazam od DC, nie Marvel od Marvelu), stojí v jeho priamom protiklade.

Shazam Fury of the Gods

2022