Druhá fáze Star Wars: Vrcholné Republiky se vrátí v čase

Fáze v originále nazvaná Quest of the Jedi odstartuje letos na podzim a podíváme se v ní do doby 150 let před událostmi dosavadních příběhů z období Vrcholné Republiky.

Audiokniha Tempest Runner ze série Star Wars: The High Republic vyjde i knižně

Nedávno vydaná audiokniha, která rozšiřuje příběh jedné z vůdčích postav nepřátelských Nihilů, se po vzoru předchozích audioknih ze světa Star Wars dočká scénáře v pevné vazbě.

Dark Horse Comics se vrací ke Star Wars komiksům

Známý komiksový vydavatel, který byl dlouhá léta spojován s komiksy ze světa Star Wars, se vrací do předaleké galaxie. Zprvu se zaměří na příběhy z éry Vrcholné Republiky.

Star Wars hra od tvůrců Heavy Rain může být zasazena do období Vrcholné Republiky

Znovu se spekuluje o nové Star Wars hře, kterou připravuje studio Quantic Dream. Nejnovější spekulace hovoří o názvu Star Wars: Eclipse a zasazení do éry Vrcholné Republiky.

První fáze příběhů Star Wars: Vrcholné Republiky se chýlí ke konci

První ze tří fází knih a komiksů vydávaných v rámci multimediálního projektu Star Wars: Vrcholná Republika bude završena mimo jiné knihou pro dospělé od oblíbené Claudie Gray.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E48

Nový Doctor Who má být homosexuál... Whittaker fakt končí?

Joddie Whittaker asi jako Doktorka vážně končí a nahradit ji má homosexuální herec. Adaptace Nadace Isaaca Asimova se odklání od knih.

Komiks Star Wars: The High Republic Adventures se ukazuje na prvních obrázcích

Během tohoto týdne se na světlo světa podívá nová komiksová série z období The High Republic s podtitulem Adventures. Hlavními hrdiny budou padawané, kteří budou řešit konflikt na planetě Trymant IV.

Mladý Yoda, opäť Mulan a Brooklyn 99 posunutý kvôli BLM

Komediálny seriál z policajného prostredia Brooklyn 99 bol odsunutý následkom protestov Black Lives Matter, IDW publishing nám ukázalo mladého Yodu a Mulan straší červenou farbou.

Známe událost, která odstartuje éru Star Wars: The High Republic

Dvě stě let před narozením Anakina Skywalkera nastane katastrofa, která definuje doposud neprobádanou kapitolu světa Star Wars. Zničení lodi Legacy Run nebude jen běžná nehoda.

Probíhá budování nové Star Wars éry - The High Republic

Skywalker sága došla ke svému konci, a tak je na čase začít nová filmová dobrodružství. Jenže než se tak stane, je důležité vybudovat nový svět.

Nové zvěsti o Star Wars The High Republic Era

Čtete správně nejedná se o slavnou éru The Old Republic, kterou znáte z her knih nebo komiksů, ale o úplně jiné období.