Zobrazit vše ve dne 29. 11. 2021

Audiokniha Tempest Runner ze série Star Wars: The High Republic vyjde i knižně

Nedávno vydaná audiokniha, která rozšiřuje příběh jedné z vůdčích postav nepřátelských Nihilů, se po vzoru předchozích audioknih ze světa Star Wars dočká scénáře v pevné vazbě.

Zaklínač: Cintra se stane jednou z hlavních lokací seriálového prequelu Blood Origin

V nadcházejícím spin-off seriálu na Zaklínače se dočkáme jedné známé lokace, kterou jsme již viděli v původním seriálu. Bude jím velkolepé město Cintra, ze kterého pochází princezna Ciri.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E73

Hawkeye dostává bídu: Tyhle aféry každého jenom otravují

Disney se zase předvedl a fanoušci Marvelu nesouhlasí. Ale samotný Hawkeye za to tak celkem nemůže. také se dočkáme nové Cesty kolem světa s Doktorem! Jo a také také zde dnes máme zajímavé sci-fi.

Knižní novinky 22.11.–28.11.: Sweet Tooth je tady!

Sci-fi debut z crowdfundingové stránky Pointa.cz, fantasy příběh ze světa náboženských fanatiků a první svazek boží série Jeffa Lemirea. To vše a mnohem víc na vás čeká v dnešních Knižních novinkách.

Jason Momoa jako Vrána. Podívejte se, jak měl slavný herec vypadat v temné roli Erica Dravena

Už v roce 2016 se připravoval novodobý reboot slavného snímku Vrána, ve kterém se v hlavní role měl představit Jason Momoa. Na jeho plánovaný zjev se nyní můžete sami podívat.

Tvůrce Vlaku do Pusanu se podělil o vizi, kterou má pro případný třetí díl

Vlak do Pusanu patří mezi nejlepší zombie filmy moderní doby. Je proto přirozené, že se snímek dočkal pokračování, které však kvalit prvního dílu nedosáhlo. Dočkáme se v budoucnu ještě jednoho?

Fanoušci bojkotují seriál Hawkeye kvůli jednomu z ilustrátorů Marvelu

I přestože první dvě epizody čerstvě vydaného seriálu Hawkeye zaznamenaly relativní úspěch, nová MCU série zároveň provedla něco, co se nelíbí fanouškům marvelovského komiksu z roku 2012.

Severní Korea odsoudila k smrti studenta, který do země propašoval Hru na oliheň

Velký zájem o seriál mají i obyvatelé Severní Koreje, ovšem to se ukázalo být extrémně nebezpečnou záležitostí. Jeden severokorejský student, který seriál do země propašoval, byl odsouzen k smrti.