Český román Nad mlhami nabídne neobvyklý steampunkový svět

Český autor Ivo Hury nás ve velmi blízké době zavede do steampunkového světa románu Nad mlhami. Nečekejte však klasickou atmosféru industriálního Londýna, Nad mlhami se totiž odehrává ve vzduchu.

Vyprodaný první svazek série Lady Mechanika dostane druhé vydání

Dlouho vyprodaný první svazek steampunkového komiksu Lady Mechanika s podtitulem Tajemství mechanické mrtvoly se dočká druhého vydání. Zprávu přinesl Argo na jejich facebookovém profilu.

Čtvrtá Lady Mechanika konečně v prodeji

Během včerejšího dne zveřejnila komiksová odnož nakladatelství Argo (Argomiks) informaci, že je čtvrtý svazek komiksové série Lady Mechanika konečně v prodeji, navíc ve dvou různých obálkách.

Výběr těch nejzajímavějších současných Kickstarter komiksových projektů

Na Kickstarteru se den co den objeví velká spousta nových komiksových kampaní. My jsme se rozhodli pro vás vybrat tři nejzajímavější kampaně, které na Kickstarteru právě probíhají.

Agenti Jeho Veličenstva musí vyřešit několik příběhů v knize Taranitový triptych

Malé nakladatelství Straky na vrbě bude brzy vydávat nový titul od českého spisovatele Leonarda Medka. Jedná se o špionážní steampunk s názvem Taranitový triptych.

Spojení steampunku a Lovecraftovského hororu? To je nová komiksová série Democritus Brand and the Endless Machine

Na Kickstarteru se nedávno objevil velice zajímavý komiksový projekt, který je spojením steampunku a Lovecraftovského hororu. Bude mít tato nová série úspěch, nebo skončí v propadlišti dějin?

V září by se měla vrátit oblíbená Lady Mechanika ve svém čtvrtém komiksovém svazku

Nakladatelství Argo se na facebookovém profilu Argomiks vyjádřilo ohledně nového svazku oblíbené série Lady Mechanika. Čtvrtý svazek by měl vyjít v září/septembri a bude obsahovat tři nové příběhy.