Živý stream se všemi Legendami! Přijeďte se podívat a živě se zapojte do živého vysílání Epilogu Heart: The City Beneah. Dořešíme všechny otevřené konce, neuzavřené časové smyčky, nebo příběhové oblouky. Jak probíhala preprodukce, produkce a postprodukce jednotlivých dílů? Jak se hráči chystali na své role? Proč Nebe všechno olizuje? Jak to bylo s Raffidovou polívkou a proč Kryštof zvolil hlas Richarada Müllera po dvaceti krabičkách cigaret? Kde vzal Kuba nápad na jméno Clint Goss, proč má Zuzka tak ráda různé druhy hmyzu a jak dlouho dělala brnění pro Třísku? Je Vašek i ve skutečnosti tak děsivý a ctihodný, jako Galwyn a co všechno si Pavel během přípravy cucal z palce? To vše a mnohem více se dozvíte na závěrečném streamu kampaně Heart: The City Beneath s Legendami ze stolu! A také Killerem, páč tam zase bude sedět za režií, že jo.

Kombinace Pratchetta, Kulhánka a Kotlety, i tak by se dal popsat svět Heartu. Svět, ve kterém se nebojácní a šílení dobrodruzi ze sobeckých pohnutek vrhají vstříc nebezpečí, přičemž podnikají výpravy do tajemného Srdce pod Věží. Čím hlouběji jdete, tím více věcí přestává dávat smysl. Realita se tříští na malé kousíčky a vy netušíte, kde končí realita a začíná fikce. A kde se fikce vlastně stává skutečností tak samozřejmou, že o ní nikdo nemůže pochybovat.

Legendy ze stolu - Heart: The City Beneath - X. Ozvěny Srdce

Alžběta Trojanová, Jakub Vaverka, Zuzana Ševčíková, Václav Pecháček, Kryštof Lobkowicz a Pavel Bareš tentokrát v roli Průvodčího. To je známá šestice jmen, která si říká Legendy ze stolu. Po úspěšné Vaesen kampani z chladného Švédska 19. století se vracejí, aby se spolu s vámi ponořili do prapodivného, děsivého, krvavého ale i vtipného světa Heart: The City Beneath.

Svět Heartu je zvláštně úchylným způsobem mimořádné okouzlující. A jak to už tak bývá, Legendy i zde ukáží to nejlepší, ale především to nejhorší, co se v jejich postavách nachází. Zde si totiž nikdo nehraje na hezkého. V Heartu nikdo nic nedělá zadarmo a z lásky. Vždyť je to svět, kde můžete prodat i svou vlastní čest. Doslova!