Spin-off Spider-Mana jménem El Muerto natočí syn oscarového mexického režiséra

Nadcházející spin-off Spider-Mana, který ponese název El Muerto, našel svého režiséra. Stane se jím Jonás Cuarón, který je synem oscarového Alfonsa Cuaróna, jednoho z nejlepších filmařů současnosti.

Teaser na druhou řadu seriálu Vikingové: Valhalla láká na konflikt mezi vikinskými frakcemi

V rámci netflixové akce Tudum jsme se dočkali teaseru na druhou řadu seriálu Vikingové: Valhalla, na který se můžete podívat uvnitř článku. A jak se zdá, trable pro Leifa a Freydis teprve začínají.

Další seriálový spin-off na The Walking Dead odhaluje svůj skutečný oficiální název

Univerzum seriálu The Walking Dead ani zdaleka nekončí. Momentálně totiž probíhá produkce dalšího spin-offu, který se zaměří na osudy Negana a Maggie. Konečně už také známě jeho oficiální název.

Rocky dostane další spin-off. A Sylvester Stallone s tím není ani trochu spokojen

Slavná filmová série Rocky, ve které milovaného titulního boxera ztvárňuje Sylvester Stallone, se dočká dalšího spin-offu. Ovšem zdá se, že sám Stallone z toho patrně není ani trochu nadšený.

Detroit: Become Human se dočká manga spin-offu

Manga Detroit: Become Human: Tokyo Stories nás zavede do světa stvořeného herním studiem Quantic Dream, tentokrát se ale podíváme do Tokia, kde budeme sledovat příběh androidky Reiny.

Spin-off Tichého místa se opět odkládá. A to až na rok 2024

Spin-offu Tichého místa jsme se měli dočkat už příští rok. Ale zdá se, že Paramount své plány opět mění. Oficiální premiéra tak byla odsunuta na rok 2024. Režie filmu se ujme filmař Michael Sarnoski.

Oficiální trailer na Tales of the Walking Dead ukáže známé a nové postavy ze světa plného zombíků

AMC konečně vydalo pořádný trailer na nadcházející seriál Tales of the Walking Dead, který bude spin-offem původního zombie seriálu. Ukážou se nám v něm jak staré známé postavy, tak i několik nováčků.

Spin-off Johna Wicka s Anou de Armas v hlavní roli nabírá na palubu oscarovou scenáristku

Ballerina bude spin-off projektem k filmové sérii o Johnu Wickovi, hlavní roli si v něm střihne Ana de Armas. Nedávno také vyšlo najevo, že na filmu bude pracovat také Oscarem oceněná scenáristka.

Nadcházející spin-off Hry o trůny se pochlubil novým dračím plakátem

Už letos v létě se dočkáme premiéry nové série ze světa Hry o trůny, která ponese název Rod draka. HBO tak nedávno vydalo zbrusu nový plakát, na kterém se nachází jedna z primárních postav příběhu.

Skvělý seriál Castlevania se dočká spin-offu s podtitulem Nocturne

A je to potvrzené! Skvělý seriál Castlevania, který se odehrával ve světě kultovní stejnojmenné videoherní série, se dočká spin-offu s podtitulem Nocturne. Hlavním hrdinou bude Richter Belmont.

Rick a Morty se vydají na nové dobrodružství v anime stylu

Nadcházející spin-off vezme známou animovanou dvojici vnuka a geniálního závislého dědy do anime světa, kde prožijí krásných deset dílů. Jak tohle může jenom dopadnout.

V přípravě je další seriálový spin-off na Sebevražedný oddíl. James Gunn ho ale na starosti mít nebude

Podle nedávných informací vyšlo najevo, že se začalo pracovat na novém seriálu, který bude další spin-off Sebevražedného oddílu od Jamese Gunna. Hlavní roli by v něm měla ztvárnit herečka Viola Davis.

Představitel Daryla Dixona se stal terčem nahněvaných fanoušků. AMC a Negan ho brání

I přestože Norman Reedus, který v The Walking Dead ztvárňuje Daryla, patří mezi nejoblíbenější herce známého seriálu AMC, nedávno se na něj snesla vlna pobouřených reakcí od fanoušků. O co přesně šlo?

Do pokračování seriálu Zlatá sedmdesátá se má vrátit většina hlavních postav

V polovině podzimu nám Netflix oznámil, že chystá pokračování seriálu Zlatá sedmdesátá, které ponese název Zlatá devadesátá. Fanoušky tak zajímalo, zda se do něho vrátí i stará dobrá šestice hrdinů.

Rapper Bad Bunny si zahraje hlavní roli v nově oznámeném spin-offu Spider-Mana

Festival CinemaCon byl nabitý novinkami z filmového světa, přičemž společnost Sony také oznámila několik pokračování i nových projektů. Tím druhým je spin-off El Muerto s Bad Bunnym v hlavní roli.

Oficiální název spin-offu Tichého místa prozrazuje, v jaké době se film bude odehrávat

Na akci CinemaCon 2022 konečně vyšla informace o tom, jaký název ponese nadcházející spin-off Tichého místa, který zrežíruje Michael Sarnoski. Filmu bychom se ale měli dočkat až na podzim roku 2023.

Zaklínač: Další spin-off by se mohl zaměřit na Lamberta, Eskela a Coena

Začaly kolovat zvěsti o tom, že Netflix patrně připravuje nový spin-off na seriál o Zaklínači, který se má zaměřit na další zmutované zabijáky nestvůr ze školy vlka. Zatím však nic potvrzené není.

Robert Downey Jr. připravuje pro HBO nové seriály o Sherlocku Holmesovi

Herec Robert Downey Jr. se vrací do kriminálního světa Arthura Conana Doyla. Opět jako Sherlock Holmes? To se teprve uvidí. Rozhodně ale jako výkonný producent ke dvěma zbrusu novým seriálům pro HBO.

Nový spin-off seriál ze světa The Walking Dead se podívá do zamořeného New Yorku

Seriál The Walking Dead je pro stanici AMC určitě tím nejspolehlivějším zlatým dolem. Tudíž není divu, že po jeho skončení se dočkáme řady spin-offů. Nejnovější z nich ponese název Isle of the Dead.

Halle Berry se ve čtvrtém díle Johna Wicka už neobjeví. Možná se ale dočká vlastního spin-offu

Herečka Halle Berry ztvárnila ve třetím díle Johna Wicka schopnou Sofii, která ústřednímu hrdinovi nějakou dobu pomáhala. A i když se ve čtvrtém díle neobjeví, mohla by se dočkat vlastního spin-offu.

Ve výrobě je další seriálový spin-off Sebevražedného oddílu. Komedie to ale nebude

Zdá se, že režisér James Gunn ve světě DC ještě nějakou dobu zůstane. Nedávno totiž oznámil, že se už začalo pracovat na zcela novém seriálu, který bude dalším spin-offem jeho Sebevražedný oddíl.

Transformers, Želvy Ninja a spin-off Tichého místa. Paramount mění termíny premiér svých filmů

Omicron ruší plány mnohých filmových studií. Výjimkou tak není ani Paramount, který se rozhodl pro změny u mnohých svých nadcházejících filmových projektů. Ne vždy se ale jednalo o změny k horšímu.

„Celé univerzum teprve začíná.“ - Netflix potvrzuje druhou sérii Hry na oliheň

Před pár měsíci nám to potvrdil sám tvůrce celého seriálu Hwang Dong-hyuk. Nyní se k němu připojuje i jeden z nejvyšších představitelů Netflixu. Hra na oliheň se dočká pokračování. A možná nejen toho.

Seriál 10 000 lodí: Další spin-off Hry o trůny by k nám mohl dorazit po vydání Rodu draka

S fantastickým světem Hry o trůny se rozhodně jen tak brzy nerozloučíme. Kromě nadcházejícího seriálu Rod draka se totiž také můžeme těšit na další spin-off, který tentokrát ponese název 10 000 lodí.

Oficiální trailer na seriál Vikingové: Valhalla přislibuje velkolepou a krvavou podívanou

Vikingové si to opět rozdají s Angličany. Tentokrát však ve zcela novém seriálu Vikingové: Valhalla, kterému Netflix nedávno nadělil další trailer. Ovšem ten je však už mnohem nadupanější a krvavější.

Spin-off Tichého místa možná našel svého režiséra

Pár měsíců to studio Paramount trvalo, ale nakonec je snad hledání konečně u konce. Třetí díl ze série Tiché místo nalezlo svého režiséra. A to v podobě Michaela Sarnoskiho, který natočil snímek Pig.

Nový trailer na seriál Peacemaker přislibuje mnoho akce, humoru a vulgarismu

Seriál Peacemaker má nový trailer. A zdá se, že by mohl být už opravdu poslední, protože premiéry první řady se dočkáme už za necelé dva týdny. Jste připraveni na návrat drsňáckého bojovníka míru?

Je to oficiální. Ve spin-off seriálu o Tučňákovi se v hlavní roli skutečně objeví Colin Farrell

Dosud nebylo jisté, zda se v nacházejícím seriálu o zlovolném Tučňákovi, který patří mezi nejvíce ikonické padouchy DC, opět dočkáme Colina Farrella. Podle HBO je to už ale naštěstí zaručené.

Dorazil trailer na spin-off Příběhu hraček, který nám představí původ Buzze Rakeťáka

Už příští léto se dočkáme spin-off filmu na Příběh hraček, který ponese jméno Rakeťák. Film tak prozkoumá postavu, podle které následně vznikla slavná hračka Buzze Rakeťáka.

Spin-off na Jak vycvičit draka se bude odehrávat v současnosti

Filmová série Jak vycvičit draka možná skončila, ale to neznamená, že by nemohla pokračovat v seriálové podobě. Ta navíc opustí období Vikingů, přičemž nás zavede do dnešní doby.

Netflix připravuje spin-off seriálu Zlatá sedmdesátá. Ten se tentokrát podívá do devadesátek

Slavný seriál Zlatá sedmdesátá si získal srdce milionů fanoušků po celém světě. Na jeho úspěchu se proto pokusí stavět Netflix, který mu dá volné pokračování.

Nejšílenější postava z Trainspottingu se dočká vlastního seriálu

Herec Robert Carlyle prozradil, že je v přípravě seriál, který bude vycházet ze slavného Trainspottingu. Na celém projektu pracuje i sám autor původních předloh.

Pátá řada Big Moutha, spin–off Human Resources a nový seriál od tvůrců Gravity Falls

Podzimní konference TUDUM se věnovala i animovaným seriálům pro dospělé. Fanoušci se v blízké době dočkají páté řady Big Moutha, spin–offu Human Resources a nového seriálu od tvůrců Gravity Falls.

Peacemaker, seriálový spin-off na Sebevražedný oddíl, se ukázal na první fotce!

V lednu příštího roku k nám dorazí seriál Peacemaker, další bláznivě nadupaná akční jízda od Jamese Gunna, která bude volně navazovat na jeho Sebevražedný oddíl. A první náhled je konečně zde!

HBO Max připravuje spin-off o slavném nepříteli Batmana

Na očekáváný film o Batmanovi by měl navázat spin-off seriál z produkce HBO Max, který se zaměří na padoucha Tučňáka. Bude ale hodně záležet na tom, jak si nadcházející DC film povede.

Spin-off Živých mrtvých uvítá na palubě postavu z původního seriálu

Postava, která před pár lety z původního seriálu zcela zmizela, se konečně vrací. Sice do stejného světa, ale už skrze jiný seriál.

South Park se rozroste o novou hru, film, seriál i spin-offy

„Děláme si, co chceme, a oni nás v tom docela podporují,“ prozradil Matt Stone o současné situaci se South Parkem poté, co tvůrci podepsali obrovskou smlouvu se společnostmi Paramount a ViacomCBS.

Spin-off American Horror Stories připomíná premiéru

Nový spin-off hororové série American Horror Story se blíží na FX a hulu. Kromě traileru byly zveřejněny i klipy k první epizodě.

Poznáme zasazení nového spin-offu seriálové Castlevanie

Po urychleném konci animované Castlevanie očekáváme oznámený spin-off. Tvůrci nám z něj mnoho neprozradili, konečně jsme ale zjistili něco o příběhovém zasazení.

Netflix ruší Jupiter’s Legacy po prvej sérií, pracuje na spin-offe

Streamovacia platforma Netflix ruší svoj nový superhrdinský seriál Jupiter’s Legacy po prvej sérií. Zaužívaná praktika má však tentoraz trochu iná zvrat. Pracuje sa totiž na spin-offe.

Nejnovější spin-off akční franšízy G. I. Joe nese podtitul Snake Eyes, snímek se představil v oficiálním traileru

Studio Paramount Pictures nedávno představilo oficiální trailer snímku G. I. Joe: Snake Eyes, kde se objeví Henry Golding coby nepříliš komunikativní ninja hledající místo, kam by mohl patřit.

Spin-off Černá palice: 1945 čtenáře zavede do druhé světové války

Tento měsíc se čeští fanoušci univerza Černá palice dočkají nového příběhu. Spin-off s podtitulem 1945 se zaměří na superhrdinskou letku, která bojovala během druhé světové války proti Německu.

Román Nesmrtelnost rozvíjí svět sci-fi trilogie Vzpomínka na Zemi

V roce 2019 napsal čínský autor Pao-Šu s požehnáním čínského spisovatele Lioua Cch'-sina spin-off k trilogii Vzpomínka na Zemi s názvem Nesmrtelnost. Ten již brzy vyjde taktéž v Česku.

Animovaný film o Vesemirovi dostává oficiální logo

Na twitterovém profilu netflixovské adaptace Zaklínače se v posledních dnech objevilo krátké video, které odhaluje oficiální logo animovaného spin offu s názvem The Witcher: Nightmare of the Wolf.

Tiché místo se díky Krasinskému nejspíš dočká spin-offu

John Krasinski, autor scénáře a režisér obou dílů Tichého místa, stojí za myšlenkou tvorby spin-offu této tiché franšízy, jejíž realizace by se měl ujmout Jeff Nichols.

Třetí řada Mandaloriana by se mohla začít natáčet už tento měsíc, ve hře je i spin-off

Na internetu se objevily spekulace o natáčení třetí řady Mandaloriana, ve hře je i spin-off.

Sequel k Watchmen, samostatný příběh, ale také spin off DC Rebirth

Nakladatelství BB art na začátku týdne vydalo dlouho očekáváný první svazek sequelu série Watchmen: Strážci s názvem Hodiny posledního soudu, který mění minulost, současnost i budoucnost DC univerza.

Batman vo filme i v seriáli, The Boys majú spin-off a drby z Mandaloriana

Dnes toho nie je veľa, ale za to ide o samé zaujímavé veci. Nová Batwoman sa objavila na prvých fotkách, Batman sa sťahuje do Chicaga, Zaklínač ostáva v Londýne a The Boys majú ďalší seriál.

Spin-off série Řeky Londýna se stává realitou

Ben Aaronovitch v roce 2018 napsal spin-off k sérii Řeky Londýna s názvem October Man. Tento titul bude již brzy vydávat nakladatelství Argo pod českým názvem Stín nad Trevírem.

Vydání spin-offu Hunger Games u nás je za dveřmi

Oznámení spin-offu k fantastické sérii Hunger Games přišlo jako blesk z čistého nebe. V anglicky mluvících zemích mají fanoušci již přečteno. My v Česku a na Slovensku se však také brzy dočkáme.

Kopl a Macek ukázali obálku slovenského spin-offu Dechberoucího Zázraka

V roku 2015 sa pražskými ulicami preletel prvý český superhrdina Dechberoucí zázrak. Úspešná komiksová séria navrátila na výslnie aj Peráka a mala nakopnúť aj slovenský spin-off. Ten sa ale nekonal.

Nové seriály od CW: Superman and Lois spin-off a obnovený Swamp Thing

CW má na rok 2021 veľké plány, ktorých realizácie by sme sa dočkali skôr, keby neudrel koronavírus. Aj tak sa môžeme tešiť na spin-off Superman&Lois a nečakané pokračovanie seriálu Swamp Thing.

Návrat kapitána Pikea a Spocka oficiálne potvrdený v spin-offe Strange New Worlds

Anson Mount si v roli kapitána Pikea, ktorý hosťoval v druhej sérií Star Trek Discovery, získal srdcia mnohých fanúšikov. Už dlhšie sa hovorí, že by mohol dostať vlastnú sériu a to sa teraz potvrdilo.

10. séria American Horor Story narazila na problémy, možno však dostane spin-off

10. séria AHS sa ešte nezačala natáčať. Dôvodom je, ako inak, koronavírus. Jeden z hlavných tvorcov však prezrádza plány do budúcna.

Šílený vesmírný cestoval Colonel Weird v solo komiksu z univerza Černé palice

Známý komiksový scénárista Jeff Lemiere (Černá palice, Nezkrotný Berserkr) pracuje na novém komiksu z univerzu Černé palice. Jedná se o origin story šíleného Colonela Weirda.

Star Trekovská Sedmá z Devíti dostane možno vlastný Spin-off seriál

Po dlhej seriálovej odmlke trvajúcej roky sa nás teraz CBS asi rozhodlo pre zmenu zaplaviť Star Trekom. Nového spin-offu sa má údajne dočkať Sedmá z Devíti, ktorú sme naposledy videli v Picardovi.

Penny Dreadful se vrací!

Po několika letech odkladů, dohadů a spekulací se skalní fanoušci výtečné hororové fantasy série Penny Dreadful dočkali plnohodnotného spin-offu.

True History of the Kelly Gang se dočká 2. filmového zpracování

Ačkoli má film v názvu TRUE HISTORY není inspirován žádnou reálně žijící postavou Neda Kellyho. Všechno co uvidíte je vymyšlené, inspirované maximálně knihou kterou napsal Peter Carey.

HBO pracuje na spin-offe k Hre o tróny. Zameria sa na rod Targeryenov

Po rozporuplnej záverečnej sérií Hier o tróny ostalo mnoho fanúšikov rozčarovaných. Teraz sa však do temného fantasy stredoveku vrátime v prequeli House of the Dragon.