Vyproštění 2 hlásí dotočeno! Natáčelo se nejen v Praze, ale i v Mladé Boleslavi

Očekáváný akčňák Vyproštění 2 nedávno oficiálně zabalil svou produkci. Informoval o tom režisér Sam Hargrave na svém Instagramu. Stále však neznáme přesnou zápletku, stejně tak ani datum premiéry.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E78

Nový Grindelwald, starý dobrý Nicolas Cage a nečekaný multiverse

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství ukazují nového Grindelwalda, Nicolas cage si dělá legraci sám ze sebe a Chris Hemsworth je pořád v Praze.

Vyproštění 2 na první fotce v zasněženém Česku

Před nějakou dobou započala produkce druhého dílu akčního snímku Vyproštění, který se tentokrát bude z velké části odehrávat v České republice. A první fotka ze samotného filmu je konečně zde.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E74

Thor je v Praze a je mu blaze! A co Sex ve městě?

Do pasti jménem trdelník se v Praze chytil další hollywoodský herec. Do města se vrací sex, ale pod jiným jménem a menším počtem hereček. Z Koreje máme dobré i zlé zprávy, nejlepší jsou ale z Marvelu.

V Praze odstartovalo natáčení druhého dílu akčňáku Vyproštění

První díl akčního snímku Vyproštění patří mezi nejúspěšnější filmy, co kdy Netflix vyprodukoval. Je proto přirozené, že se dočkáme i druhého dílu, jehož produkce již oficiálně začala. A to v Praze.

Představitel Thora Chris Hemsworth se v Praze láduje českými pochoutkami

Slavný herec Thora si se ženou evidentně Prahu užívá. Pár dní před začátkem natáčení akčňáku Vyproštění 2 se s ní totiž vydal do centra, aby ochutnal místní lahodné „delikatesy.“

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E62

Zaklínač, Cowboy Bebop, Netflix TUDUM a mnohem víc!

V sobotu byl Netflix TUDUM, a tak jsme viděli nového Zaklínače, Cowboye Bebopa, Stranger things a mnohem víc. Ale dnes se vzládáme věnovat i jiným streamovacím platformám, a to vše za 90VTEŘIN.

Vyproštění se dočká sequelu, Chris Hemsworth představil oficiální teaser

Netflix v rámci akce TUDUM oznámil pokračování akčního snímku Vyproštění. Chris Hemsworth představil oficiální teaser sequelu, ve kterém se jeho postava vydá na nejnebezpečnější misi své kariéry.

Thor s automatickou puškou - Extraction/Vyproštění

Thor vyměnil kladivo za automatickou pušku a místo záchrany světa zachraňuje jedno indické dítě. Režisérem tohoto snímku je slavný kaskadér Sam Hargrave a scénáristou Joe Russo. Stačí to k úspěchu?

Joe Russo napíše Extraction (Vyproštění) 2 a rozbor akčních scén

Joe Russo proslavený Avengery, stejně tak jako i u prvního dílu Extraction napíše scénář i pro sequel. Také se podíváme na rozbor akčních scén.