Zobrazit vše ve dne 2. 12. 2021

Harry Potter: Co je ve skutečnosti opravdu potřeba pro vstup do Nebelvíru?

V případě nebelvírské koleje je známo, že se do ní mohou dostat pouze chrabří a odvážní jedinci. Co když to ale určuje něco trochu jiného? Přesně o tom pojednává oblíbená fanouškovská teorie.

Danny DeVito by se nebránil návratu do role Tučňáka

Herec Danny DeVito na svou roli padoucha Tučňáka vzpomíná rád. Rád by si ji i v budoucnu zopakoval. Mimo jiné vyjevil svůj názor na padouchovo novou verzi, kterou ztvární Colin Farrell.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E74

Thor je v Praze a je mu blaze! A co Sex ve městě?

Do pasti jménem trdelník se v Praze chytil další hollywoodský herec. Do města se vrací sex, ale pod jiným jménem a menším počtem hereček. Z Koreje máme dobré i zlé zprávy, nejlepší jsou ale z Marvelu.

Seriál Disclaimer od Alfonso Cuaróna nabírá na palubu Cate Blanchett a Kevina Klinea

Slavný mexický režisér Alfonso Cuarón se pustil do práce na svém dalším seriálu, který tentokrát ponese název Disclaimer. V hlavních rolích se nám v něm představí Cate Blanchett a Kevin Kline.

Nové fotky z natáčení Mission: Impossible 8 odhalují další šílený kaskadérský kousek Toma Cruise

Z nových fotek z osmého dílu Mission: Impossible, kterého se dočkáme až přespříští léto, je patné, že Tom Cruise bude opět pořádně kaskadérsky blbnout. A to na letadle 600 metrů vysoko ve vzduchu.

Brindal! Peter! Zermenos! Sraz po 10 letech?

Minulá epizoda byla ve znamení návratů. Nejprve Duše dokázaly oživit Brindala, kterému se u Frndys skutečně nelíbilo. Následně se rozloučily s Prenkem a vyrazily na cestu. Potkaly Petera a Zermena!

Slavný zločinec byl zrazen a málem zabit lidmi, kteří ho vydírali. Budou toho ale brzy litovat

Nadcházející komedie Run & Gun nám nadělí pořádnou dávku zběsilé akce a humoru. Hlavní hrdina je totiž bývalý slavný zločinec, po kterém však začne pachtit velice nebezpečný a odhodlaný zabiják.