Millie Bobby Brown číta originálnu Enolu Holmes pred Netflixovskou premiérou

Už o pár dní si na Netflixe budeme môcť pozrieť film Enola Holmes, ktorý sa zameriava na mladšiu sestru Sherlocka Holmesa. Predstaviteľa Enoly, Millie Bobby Brown, nám prečíta časť originálnej knihy.

Millie Bobby Brown sa postaví drakovi v ďalšom filme pre Netflix

Mladá hviezda seriálu Stranger Things sa po role v úspešnom filme Enola Holmes objaví v novom fantasy filme Damsel.

Henry Cavill a Millie Bobby Brown v prvom teaseri a plagáte na Enolu Holmes

Netflixovský film Enola Holmes, ktorý sa pozrie na príbeh najznámejšieho britského detektíva z úplne nového uhla, sa konečne ukázal v prvom teaseri a aj na plagáte.

V traileru na snímek Enola Holmes 2 se slavné sourozenecké duo detektivů vrhne na další případ

Akce Tudum konečně započala. Netflix nám tak představil plnohodnotný trailer na snímek Enola Holmes 2, ve kterém se v hlavních rolích schopných detektivů představí Millie Bobby Brown a Henry Cavill.

Připravovaná sci-fi The Electric State od tvůrců Avengers nabírá hvězdné obsazení

The Electric State bude další velkolepou podívanou, kterou pro nás připravují bráchové Anthony a Joe Russoovi, režiséři posledních dvou Avengers snímků. Film tak nabírá na palubu další velké hvězdy.

Jaký další film chystají tvůrci posledních Avengerů? Podivuhodnou sci-fi plnou robotů a zombie

Bratři Russoové budou s Netflixem i nadále spolupracovat. Letos na podzim započne produkce jejich příštího filmu jménem The Electric State. Bude se jednat o filmovou adaptaci stejnojmenné předlohy.

10 věcí, které jste nevěděli o čtvrté řade Stranger Things

Stranger Things se vrátily na scénu s první částí čtvrté řady tohoto oblíbeného seriálu. Jaké zajímavosti se ale skrývají za její přípravou?

Nový plakát ke čtvrté sezóně Stranger Things láká na známé hrdiny a nostalgii

Přesně za dva týdny na Netflix dorazí očekávaná čtvrtá sezóna Stranger Things, na kterou fanoušci čekali dlouhé tři roky. S blížící se premiérou vyšel nový plakát, který navozuje atmosféru osmdesátek.

Nový teaser posouvá čtvrtou řadu Stranger Things na rok 2022

Čtvrtá řada seriálu Stranger Things se dočká premiéry až v roce 2022. Potvrdil to nový teaser, který ukazuje i několik nových záběrů.

Štvrtá séria Stranger Things sa zrejme vráti do minulosti

Na štvrtú sériu Stranger Things čakáme až príliš dlho. Na oficiálnom YouTube kanáli tohto seriálu sa začali objavovať tajomné videá a teaseri, ktoré naznačujú, že sa vrátime do minulosti.

Netflix odmieta obvinenie z porušenia autorského práva za film Enola Holmes

Film Enola Holmes od Netflixu, ktorý adaptuje dielo americkej autorky zamerané na sestru Sherlocka Holmesa, je predmetom žaloby zo strany Conan Doyle Estate. Právnici Netflixu obvinenia odmietajú.

Enola Holmes na Netflixe hviezdi a ukazuje ďalšie zábery zo zákulisia

Netflixovský film Enola Holmes už teraz patrí k najpozeranejším Netflix originálom tohto týždňa. K filmu nám Netflix poslal ďalšie videá zo zákulisia, tentoraz zamerané na akčné pasáže a boj.

Enola Holmes sa konečne ukazuje v traileri

Mladšia sestra slávenejšieho Sherlocka Holmesa, Enola Holmes, sa ukazuje v prvom traileri. Netflixový film spracúva tradičnú tému s netradičného uhla a na obrazovky príde už o mesiac.

Enola Holmes

2020

7

Stranger Things

2016