TOP 5 Epizoda S1E87

Nejlepší filmy s dinosaury

Filmy o dinosaurech byly proto velmi důležitou součástí našeho dětství, puberty a vlastně i teď jsou dost důležité. Dnes vám proto ukážeme TOP 5 nejlepších filmů s dinosaury.

TOP 5 Epizoda S1E79

Filmy lepší než knihy

Filmové adaptace knih jsou vždy náročné téma. Někdy se těšíme na film podle naše oblíbené knihy, jen abychom pak byli zklamaní. My jsme se rozhodli jet do rizika a ukázat TOP 5 filmů lepších než knihy

Exkluzivní video ke třetímu dílu Jurského světa bude k dispozici v IMAXU při promítání F9

Třetí Jurský svět s podtitulem Nadvláda se rok před premiérou dočkal exkluzivního pětiminutového video. To je však k dispozici pouze v kinech IMAX během promítání Rychle a zběsile 9.

Jurassic World: Dominion se už stihlo dotočit

Napříč uzavření produkce v důsledku koronaviru došlo natáčení nového Jurského světa do zdárného konce.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E61

Nicolas Cage jako Jiu Jitsu mistr? Pouze proti Predátorovi!

Před útokem emzáků nás zachrání pouze Jiu Jitsu a Nicolas Cage. Proč? Proč taky ne, že jo? Anebo na ně taky poštveme ruského detektiva či americké bohy. A to vše se stihne za 90VTEŘIN!

Fanoušci Animáků se mohou těšit na vzkříšení oblíbených postav z vodárenské věže Warner Bros

Seriál Animaniacs vrátí život oblíbeným Animákům už letos v listopadu, na newyorském Comic Conu se objevily první ukázky.

Camp Cretaceous má nový trailer, plagát ale aj webstránku

Ako sa blíži 18. september/září, teda aj premiéra Jurassic World: Camp Cretaceous, Netflix uverejnil nový trailer, plagát a s nimi vyšla aj interaktívna webová stránka.

Deathground: Když se survival horor setká s Jurským parkem a Alien Isolation

Jurský park, Alien Isolation, Left 4 Dead, Dino Crisis. Máte něco z toho rádi? Tak pak se vám bude líbit hororová survival střílečka Deathground s adaptivní umělou inteligencí dinosaurů.

Natáčanie Jurassic World: Dominion sa opäť spustilo

Rôzne hygienické opatrenia spojené s vírusom COVID-19 ovplyvnili aj filmový svet. Jurassic World: Dominion je jedným z prvých filmov, ktorý obnovil svoje natáčanie. Ako to prebieha? Poďme sa pozrieť.

Indominus Rex zaútočí aj na Netflix v animovanej podobe

Prednedávnom bol na oficiálnom youtube kanáli Jurassic World uverejnený teaser na nové animované akčné dobrodružstvo Jurassic World: Camp Cretaceous.

Jurassic World: Dominion sa odhaľuje v traileri, akurát nie je oficiálny a vlastne ani skutočný

Tretie pokračovanie novej dinosaurej trilógie malo prerušené nakrúcanie z dôvodu koronavíru. Preto stále čakáme na akékoľvek zábery či informácie. Trailer nám preto prinášajú fanúšikovia.

Jurassic Life začal jako modifikace pro Half-Life 2. Nakonec ale půjde o samostatnou PC hru

Do Jurského parku zavítají hráči koncem letošního roku. Hra vnadí na upravený příběh původního filmu a fanoušci okamžitě poznají jednotlivé úrovně, postavy i události.

Prečo nepotrebujeme ďalší Jurský Svet

Jurský svet 3 má byť začiatkom novej éry filmovej série. Vyplýva to zo slov producenta Franka Marshalla. Máme sa tešiť alebo báť?

Ve hře Jurassic World Aftermath se můžeme podívat na události po filmu Jurský svět: Zánik říše

Příznivci Jurského parku/světa se budou moci v budoucnu znovu setkat s dinosaury. Po několika úspěšných hrách vzniká další.