Bývalý voják a jeho psí společník se vydávají na komickou cestu, aby stihli pohřeb

V nové komedii se Channing Tatum chopil otěží nejenom hlavní role, ale i samotné režie. Ve snímku Dog se vydá na dlouhou cestu, na které ho bude doprovázet velice veselý psí parťák.

Traumatizovaným vojákům bude ve filmu The Drummer pomáhat veterán z války o Vietnam

Válka je pro psychiku vojáků stoprocentně těžkou sodou. Ale ani po jejím skončení se nemusí vše obrátit k lepšímu. Oporou jim však bude starý veterán, který se kvůli tomu stane právníkem.

Bývalý voják se stane novým trenérem školního veslařského týmu, aby je dovedl za vytouženými medailemi

Od režiséra akčních krimi thrillerů se představí napínavé a emotivní drama o skupince veslařích, která ztrácí veškerou naději na to, že to někdy někam dotáhnou. Změní to jejich nový trenér?

Las Vegas městem hazardu se životem, Zack Snyder představuje Armádu mrtvých jako svůj další zombie snímek

Zack Snyder znovu oživuje klišé zombie apokalypsy, díky níž na zemi platí právo silnějšího. Netflix představil oficiální trailer snímku Armáda mrtvých, který rozšíří hororovou nabídku koncem května.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E79

Předvánoční rozčarování robotických vojáků

Maty se sice ztratila, ale znovu se našla a přináší vám zajímavosti z popkultury za uplynulé dny. A že je toho znovu hodně, čarovného i technického, fantasy i sci-fi, animovaného i hraného.

Soudní drama The Mauritanian v únoru pronikne do podsvětí amerického právního systému

Kevin Macdonald otevře skutečný příběh Mauritánce vězněného v kubánském zálivu Guantánamo Bay. Studio STXfilms nedávno představilo oficiální trailer soudního dramatu s hvězdným obsazením.

Modifikovaný pes jako smrtonosná zbraň? To je přesně Rex z knihy Psí vojáci

Britský autor Adrian Tchaikovsky přišel s lehce bizarní sci-fi knihou s názvem Psí vojáci, ve které je modifikovaný pes Rex smrtonosnou zbraní.

Psí vojáci

Adrian Tchaikovsky
2020