Zobrazit vše ve dne 17. 12. 2020
90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E79

Předvánoční rozčarování robotických vojáků

Maty se sice ztratila, ale znovu se našla a přináší vám zajímavosti z popkultury za uplynulé dny. A že je toho znovu hodně, čarovného i technického, fantasy i sci-fi, animovaného i hraného.

Pohádkový Malamandr se dočká české lokalizace

První díl pohádkové fantasy série Malamandr se konečně dočká českého vydání. Originál vyšel v roce 2019. Slovenská verze o pár měsíců později v tentýž rok. Ta česká je naplánovaná na leden 2021.

Tretia časť Rozčarování v prvom traileri

Pred viac než rokom bola ohlásená tretia časť fantasy seriálu od Matta Groeninga, Rozčarování. Teraz prichádza plnohodnotný príbehový trailer.

Dnes nás čekají poslední Věčné duše tohoto roku!

V minulém díle se Věčným duším podařilo dopadnou proslulého vraha Hluchavku. No, dopadnout.. Je mrtvý. Skupina teď stojí nad jeho mrtvolou a klade si otázku: Jak vyzpovídat mrtvého?

Operace Thümmel dostává svou audioknihu

Po necelých dvou měsících se první díl obrovské space opery Legie dočkal své audio verze. Její vydání mají na starosti nakladatelství Epocha a Audiotéka. Celou knihou provádí dabér Martin Stránský.

Fanoušci kyberpunku si přijdou na své v nadcházejícím sci-fi seriálu Evropské kmeny, Netflix vypustil oficiální teaser

Po řadě úspěšných německých projektů Netflix přichází s novým počinem nesoucí název Evropské kmeny. Tento akční sci-fi seriál jistě nadchne nejednoho fanouška kyperpunku.