Zobrazit vše ve dne 23. 9. 2022

V akční komedii Robbing Mussolini se skupinka odbojářů pokusí ukrást poklad italského diktátora

Příští měsíc nám Netflix nadělí akční komedii Robbing Mussolini, ve které skupinka italských odbojářů sestaví plán na extrémně nebezpečnou loupež. Pokud však budou úspěšní, čeká je pohádková odměna.

V seriálu The Devil´s Hour se Peter Capaldi stane tajemným pánem času

Amazon se přednedávnem pochlubil se zbrusu novým trailerem na nadcházející mysteriózní krimi seriál, který ponese název The Devil's Hour. V hlavních rolích se představí Peter Capaldi a Jessica Raine.

Komedie Rosaline ukáže slavný milostný příběh Romea a Julie v trochu jiném světle

Příští měsíc bude na Hulu premiérovat nová romantická komedie jménem Rosaline, která bude vyprávět o milostném příběhu Romea a Julie. Ovšem tentokrát s trochu jiným stylem a hlavními protagonisty.

Seriálové pokračování Hry o trůny o Jonu Snowovi bude patrně pouze limitovanou sérií

Pod taktovkou HBO pomalými kroky vzniká další spin-off Hry o trůny, který se zaměří na dobrodružství Jona Snowa. Podle nedávných informací ale vyšlo najevo, že seriál bude pouze limitovanou sérií.

Režisér Revenanta představuje svůj nejnovější film Bardo v působivě bizarním traileru

Legendární mexický režisér Alejandro González Iñárritu se konečně pochlubil oficiálním trailerem na svůj nový film, který ponese název Bardo. A zdá se, že to bude podívaná opravdu řádně bláznivá.

Tokyo Mew Mew New se příští rok vrátí s druhou sezónou

První řada rebootované anime série Tokyo Mew Mew New nedávno došla ke svému konci. A byť poslední díl naznačoval pokračování, oficiálního potvrzení jsme se dočkali až teď.

Mads Mikkelsen jako zkušený dánský voják na první fotce z historického dramatu The Bastard

Studio Zentropa nedávno zveřejnilo první fotku z jeho nadcházejícího dánského filmu jménem The Bastard, ve kterém se v hlavní roli objeví Mads Mikkelsen. Ten ztvární zkušeného vojáka z 18. století.