Zobrazit vše ve dne 15. 10. 2021
Stream novinky Epizoda S1E12

Kvantita, nebo kvalita? Netflix nebo HBO?

Netflix sa tento týždeň úplne zbláznil, ale to vlastne nie je nič divné, produkujú filmov a seriálov ako menšia továreň. HBO GO sa však tiež pochlapil a ponúkne nám pár fajn titulov.

Disney+ vstupuje do anime průmyslu se čtyřmi novými kousky

V dnešní době se snad každý producent video obsahu chce přiživit na popularitě japonské animované tvorby. I Disneyho je to však lehce překvapivé.

Od tvůrce filmů Sicario a Wind River přichází temný krimi seriál s Jeremy Rennerem v hlavní roli

Za pár týdnů se dočkáme zbrusu nového seriálu Mayor of Kingstone, který si vzal pod palec scénárista Taylor Sheridan. A už jen kvůli tomuto faktu byste měli rozhodně zbystřit.

Spencerovo sídlo prozkoumáme v karetní hře Resident Evil

Obří deskoherní veletrh Essen Spiel 2021 je v plném proudu, díky čemuž se na nás valí jedno deskoherní oznámení za druhým. Jednou z představených novinek je také karetka na motivy hry Resident Evil.

Podívejte se na americkou verzi Maxipsa Fíka. V červené edici!

Studio Paramount Pictures se pochlubilo zbrusu novým trailerem na film o červeném psovi, který je se vší pravděpodobností starší než vy. Ocení ho ale především ti nejmenší.

Traumatizovaným vojákům bude ve filmu The Drummer pomáhat veterán z války o Vietnam

Válka je pro psychiku vojáků stoprocentně těžkou sodou. Ale ani po jejím skončení se nemusí vše obrátit k lepšímu. Oporou jim však bude starý veterán, který se kvůli tomu stane právníkem.

Britského filmu o Mnichovské dohodě se na Netflixu dočkáme již na začátku příštího roku

Jednu z nejbolestnějších etap naší moderní historie vyobrazí nadcházející britský film, který se zaměří na osudnou konferenci v Mnichově z roku 1938. Snímek vyjde na Netflixu na začátku příštího roku.