Legendární knižní předloha pro videoherní sérii S.T.A.L.K.E.R. dostává nové restaurované vydání

Piknik u cesty, kultovní scifi kniha, která se stala předlohou pro herní sérii S.T.A.L.K.E.R. se vrací zpět do Česka. Nové vydání bude obsahovat překlad vycházející z úplného, originálního textu.

Kultovní manga Akira míří do Česka

Již brzy vydá nakladatelství CREW mangu tak kultovní, že by ji neměl minout každý milovník komiksů. Řeč je samozřejmě o postapokalyptické sérii Akira, která v minulosti ovlivnila vývoj mangy.

Kultovní dystopie Podobenství o rozsévači vyjde v Česku

Román Podobenství o rozsévači patří mezi nejvýznamnější dystopie ze světové literatury. Po dlouhých 28 letech si tento kultovní román od Octavie Estelle Butler budou moci vychutnat i čeští čtenáři.

Kultovní temná verze Batmana ve svém třetím vydání

V blízké době se fanoušci kultovních superhrdinských komiksů dočkají dalšího velkého počinu. Nakladatelství CREW v současné době připravuje již třetí vydání komiksové knihy Návrat Temného rytíře.

Kultovní Firefly se dočká nové komiksové série, která se odehrává o dvě dekády později

Boom! Studios připravuje novou komiksovou sérii Firefly, ve které se fanoušci podívají přibližně o dvacet let později od událostí ze seriálu. Hlavní hrdinkou zde bude Emma, dcera Washe a Zoe.

Kultovní komiks Tank Girl se po 32 letech objeví na pultech obchodů v češtině

Komiksová odnož nakladatelství Argo s názvem Argomiks připravuje vydání kultovního komiksu z konce 20. století s názvem Tank Girl. V českém překladu ponese první svazek název Tankerka.

Kultovní ninja Naruto se vrací ve 47. díle mangy s podtitlem Prolomení pečeti!!

První manga, kterou nakladatelství CREW v červenci/júli vydá, bude 47. díl Naruta s podtitulem Prolomeni pečeti!! V tom nás čeká legendární útok Paina na Konohu a následný souboj s Narutem.

Kultovní Buffy, přemožitelka upírů bude mordovat zlé síly ve stejnojmenném komiksu

Comics Centrum přidalo do edičního plánu pro rok 2020 nové komiksy. Nejzajímavějším kouskem je jistojistě kultovní Buffy, přemožitelka upírů, kterou můžeme očekávat již v listopadu/novemberi 2020.

Koronavirus má na svědomí odklad premiéry rebootu kultovního Candymana

První polovina nového roku se bude nést v odkladech očekávaných i méně známých titulů. Veškerá produkce je přerušena. Tohle postihlo i očekávaný reboot kultovního amerického hororu Candyman.

Krotitelé duchů zaujmou původní fanoušky. Vrátí se většina herců z kultovní jedničky

Experimenty s ikonickou značkou skončily. Společnost Sony Pictures se po posledním dílu Krotitelů duchů poučila a už nemá v plánu zkoušet, co fanoušci vydrží. Nová podoba Ghostbusters bude odkazovat…