Zhouba Havaje míří k soudu. Ezra Miller, který na Islandu vedl ,,kult“, byl obviněn z vloupání do domu

Ezrovinky budou na dnešním Nerdfix Showtimu vskutku šťavnaté, protože problematický herec má za sebou další malér. Za ten už ale patrně ponese následky, protože kvůli němu příští měsíc zamíří k soudu.

Thriller Emily the Criminal bude vyprávět příběh ženy, která se kvůli dluhům vydá na dráhu zločinu

Příští měsíc se můžeme těšit na nový thriller jménem Emily the Criminal, který bude vyprávět o ženě v nelehké životní situaci. Kvůli dluhům se totiž rozhodne vydělat si peníze nelegálním způsobem.

Ezra Miller čelí soudnímu zákazu přiblížení za údajnou krádež a vyhrožování zabitím

Před několika dny si Ezra Miller pěkně zařádil v jednom karaoke baru na Havaji. Ovšem nikoliv tím dobrým a tancovacím způsobem. Místo toho totiž přišla řeč na vulgární nadávky a násilné obtěžování.

Odcizené auto Jamese Bonda z éry Seana Conneryho se po více než dvou desetiletích konečně našlo

1963 Aston Martin DB5 je model auta, který se proslavil především díky sérii o Jamesi Bondovi. Původní model filmového vozidla byl v devadesátých letech ukraden. Zdá se ale, že se konečně opět našel.

Papírový dům ukazuje exkluzivní klip z velkého finále páté sezóny

Álvaro Morte v rámci fanouškovské akce TUDUM uvedl na scénu ochutnávku z očekávaného pokračování páté série Papírového domu, jež zanedlouho dorazí k divákům.

Pátá řada seriálu Papírový dům v oficiálním traileru

Netflix zveřejnil oficiální trailer dlouho očekávaného pokračování španělského seriálu Papírový dům, který na svých stránkách uvede již začátkem září.

Matthias Schweighöfer v další Armádě alias prequelu zombie apokalypsy v Las Vegas

Netflix zveřejnil první ukázky Armády lupičů, nadcházejícího prequelu Armády mrtvých od Zacka Snydera. V centru pozornosti se ocitá známý expert na otevírání sejfů, zombie naopak ustupují do pozadí.

Dokumentární série Heist vtáhne diváky očima zločinců do centra největších loupeží moderní americké historie

Netflix přichází s true crime seriálem Heist, který představuje provokativní rekonstrukce největších loupeží moderní americké historie, doplněné o originální rozhovory s těmi, kdo za nimi stojí.

Armáda mrtvých je béčkový blockbuster, který potápí velké ambice

Zack Snyder si ve svém nejnovějším zombie snímku nechává mezi prsty dobrovolně proklouznout vše, z čeho by mohl vzniknout dechberoucí návrat k hororovým kořenům.

Kriminální thriller No Sudden Move vezme diváky na výlet do zlatých let americké mafie

Studio Warner Bros. vydává oficiální trailer kriminálního snímku No Sudden Move, který diváky vrátí na začátek druhé poloviny minulého století ve Spojených státech protkaných mafií.

Armáda mrtvých je připravena vyrazit do boje, Zack Snyder ukazuje svůj nejnovější snímek v oficiálním traileru

Netflix ukázal první kompletní trailer ambiciózního snímku Armáda mrtvých od Zacka Snydera oplývá akcí, adrenalinem a řadou inovací, které režisér přináší do vlajkového žánru stříbrného plátna.

Arsène Lupin se vrací, diváci se druhé řady seriálu o francouzském mistru převleků dočkají v průběhu léta

Klasický francouzský příběh o zloději gentlemanovi a mistru převleků v moderním pojetí se dočká pokračování. Netflix zveřejnil oficiální teaser druhé řady seriálu Arsène Lupin.

Las Vegas městem hazardu se životem, Zack Snyder představuje Armádu mrtvých jako svůj další zombie snímek

Zack Snyder znovu oživuje klišé zombie apokalypsy, díky níž na zemi platí právo silnějšího. Netflix představil oficiální trailer snímku Armáda mrtvých, který rozšíří hororovou nabídku koncem května.

Arsène Lupin se otiskne do nového seriálu z dílny Netflixu

Netflix přichází s dramatickým krimi seriálem, který vdechne život klasickému francouzskému příběhu o zloději gentlemanovi a mistru převleků v moderním pojetí.

Dreamland opouští filmové festivaly a míří na VOD

Napínavé drama Dreamland se v polovině listopadu objeví na Amazon Prime Video, Google Play nebo YouTube.

Seriálový Frasier potrebuje vykradnúť kasíno v lietadle, no nie je na to sám

Film Money Plane ide do kín a digitálnej distribúcie, tak sa ukazuje v traileri. Čo presne tam robí seriálový Frasier nevieme, čo presne tam robili kameramani a režisér tiež nie.

Agent 007 prišiel o svoje zbrane

Päť vzácnych zbraní, použitých vo filmoch Jamesa Bonda bolo odcudzených zo súkromnej zbierky v Londýne.