Nový Matrix od svých předchůdců neubere na plynu. Jedinci mladší sedmnácti let na něj nebudou moct jít do kina sami

Ve čtvrtém Matrixu se dočkáme pěkné řady násilných scén, plus i nějakého toho vulgarismu. Přesně proto také film získal rating, který dostaly i díly předešlé.

Mel Gibson si zahraje v seriálovém prequelu na Johna Wicka

Seriál ze světa Johna Wicka právě nabral jednu velkou hvězdu! Do prostředí nájemných zabijáků se podívá i drsňák Mel Gibson, který se jinak v seriálech neobjevuje.

Super mazlíčci lákají na listopadový trailer

Kde jsou superhrdinové, tam jsou i super mazlíčci. Právě na dobrodružství mazlíčků ze světa superhrdinů se zaměří nový animovaný film Super-pets, kde se představí Dwayne Johnson a Kevin Hart.

TOP 5 Epizoda S1E78

Filmy Keanu Reevese, které nejsou Matrix (a měli byste je vidět)

Keanu Reeves je dnes snad jedním z nejvíce rozeznávaných herců v Hollywoodu. V přípravě na čtvrtý Matrix jsme si pro vás proto nachystali TOP 5 filmů Kanu Reevese, které nejsou Matrix.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E60

HBO Max konečně u nás! A Matrix taky?

Matrix ukazuje nový trailer a dělá nám v hlavě bordel, HBO Max se konečně dostane i k nám a Star Trek existuje již 55. let a Netflix získal další hvězdy.

Fanoušci teorizují: Nový Matrix bude ignorovat události druhého a třetího dílu

Každý velký film, který toho ve svém plnohodnotném traileru divákovi příliš neodhalí, vyprodukuje řadu fanouškovských teorií. Výjimkou není ani nadcházející Matrix.

Konečně! The Matrix Resurrections představuje svůj první plnohodnotný trailer

Po zveřejnění originálního teaseru to byla opravdu jen otázka času. Pouhých pár měsíců před premiérou nám dlouho očekávané pokračování Matrixu představuje svůj první pořádný trailer.

Teaser na Matrix 4 je venku! A slibujeme vám, že nic podobného jste ještě neviděli

Promo na čtvrtý díl legendárního Matrixu vyhlíželi fanoušci už nějakou dobu. A nyní se konečně dočkali, Warner Bros. nám naservíroval první teaser trailer, který je ovšem poměrně dost nezvyklý.

TOP 5 Epizoda S1E64

Role, které hercům zachránily kariéru

V minulém díle jsme vám představili několik herců, kteří si zničili kariéru hraním v konkrétním filmu. Teď se podíváme na opačnou stranu spektra.

TOP 5 Epizoda S1E56

Herci, kteří kradou kaskadérům práci

Natáčení filmů, především těch akčních, je někdy nebezpečné zaměstnání. Herci proto mají po ruce kaskadéry, kteří za ně zaskakují v nebezpečných situacích a akčních scénách.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E20

Vše je vzhůru nohama! Psychopatické matky i Anna Kendrick

Seriál Stranger Things ukázal několik nových fotek, ale všechny byly vzhůru nohama. Anna Kendrick je vzhůru nohama také, i když ve vesmíru.

Netflix získal filmová a seriálová práva na komiks BRZRKR

Komiks BRZRKR, který vznikl ve spolupráci s Keanu Reevesem, se objeví i na televizních obrazovkách. Gigant Netflix připravuje nejen live-action film, ale taktéž anime seriál s Reevesem v hlavní roli.

Obrázky z vývoje Cyberpunku 2077 demonstrují vývoj Johnnyho Silverhanda

Narcistický rockerboy se stříbrnou rukou a armádní minulostí, známý již ze stolního Cyberpunku, neměl vždy tvář herce Keanu Reevese, jeho zevrubný vzhled byl ale zjevně dlouho jasně daný.

Tento týden s Na tahu!

Tento týden mají Na tahu bohatý program. Ve středu je čeká "umělecký" pořad Na tahu štětcem s Petrem Koplem (spoluautorem komiksu Zázrak) a ve čtvrtek RPG oneshot na téma Cyberpunk! A Freeze!

SpongeBob: Houba na útěku potěší všechny věkové kategorie

Dalšímu celovečernímu SpongeBobovi nechybí atraktivní vizuál ani pořádně praštěný příběh. I když cestou párkrát zaškobrtne, budete se stejně bavit až do konce.

Keanu Reeves a pokračování Constantina, fanoušci se pravděpodobně dočkají sequelu

Peter Stormare, který na stříbrném plátně ztvárnil jednu z nejznámějších verzí Satana, na svém Instagramu nedávno oznámil natáčení sequelu Constantina.

Komiks BRZRKR vytvořený ve spolupráci s Keanu Reevesem na Kickstarteru

Boom! Studios se rozhodlo vydat novou komiksou sérii BRZRKR i ve formě komiksových svazků. Na Kickstarteru si je právě teď můžete předobjednat. Na svou odměnu si ale chvilku počkáte.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E37

Přichází Vetřelec z Ruska

Je 21. století a roboti už jsou všude. A nemyslíme tím jen výrobní linky závodů. Fešák, který nestárne, je možná taky robot a už je i v komiksu. A nesmrtelná panenka to celé na konci zabodne!

Bill a Ted sa ukazujú v druhom plnom a rozhodne správnom traileri

Pokračovanie filmových dobrodružstiev Billa a Teda s krízou stredného veku sa už čoskoro dostane do kín aj na digitál. Warner Bros. preto vydali konečne ten najsprávnejší trailer.

Keanu Reeves pracuje na vlastnom komikse

Keanu Reeves v spolupráci so spisovateľom Mattom Kindtom a umelcom Alessandrom Vittim pripravuje komiks BRZRKR . Pôjde o príbeh nesmrteľného poloboha nápadne podobného Keanovi.

Constantine sa možno vráti v live-action filme

Okultný detektív John Constantine, ktorého stvárnil Keanu Reeves a neskôr Matt Ryan sa možno dočká ďalšieho filmu. Warner Bros a JJ Abrams údajne pracujú na novej komiksovej adaptácii.

Bill a Ted dostanú vlastný komiks, ktorý doplní prázdne miesta v príbehu

Filmové pokračovanie Billa a Teda sa blíži, pretože sa však dej odohráva niekoľko rokov po poslednom filme, vychádza komiks, ktorý dopĺňa prázdne miesta v príbehu tejto dvojky.

Wonder Woman, Tenet, Matrix 4 a seriál k League of Legends budú poriadne meškať

Na hneď niekoľko očakávaných titulov si budeme musieť ešte chvíľu počkať. Premiéry niektorých vyvolali zavreté kiná, iné boli spôsobené produkčnými problémami.

Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss prezradili, čo ich prilákalo k štvrtému Matrixu

Herci Keanu Reeves a Carrie-Anne Moss v rozhovore vyjadrili nadšenie z opätovného návratu k svojim starým postavám a ozrejmili aké mali motivácie.

Bill & Ted Face the Music s Keanu Reevsem má konečně trailer

Rockeři, kteří hráli koncert pro celý svět musí napsat text, který svět sjednotí.

Seriál z univerza Johna Wicka ukáže aj zopár filmových postáv

Seriál The Continental sa nebude sústreďovať na postavu Johna Wicka, tvorcovia však sľubujú, že sa v seriáli objaví spolu s niekoľkými ďalšími postavami.

Koronavirus pokořil i drsného zabijáka Johna Wicka. Premiéra čtvrtého filmu se přesune na květen 2022

Odložení premiéry, které v dnešní době bohužel není ničím ojedinělým, se nevyhne ani nejnovějšímu pokračování Johna Wicka.

Zajímá vás, jak by asi vypadal John Wick v nejpopulárnějších animovaných seriálech?

Umělec a malíř Dino Tomic se stejně jako my nudí doma, a tak přišel hned s několika vlastními verzemi legendárního zabijáka, ztvárněného Keanu Reevesem.

Keanu Reeves ako nový Ghost Rider?

Keanu Reeves smeruje do Marvel univerza. Zatiaľ však len na fan artoch,

Natáčanie filmu Matrix 4 je v plnom prúde

Matrix 4 by sa mal vrátiť už budúci rok spolu s hviezdami Keanu Revesom a Carrie-Anne Moss. Ako zatiaľ vyzerá natáčanie?

Justice League Dark pod taktovkou J. J. Abramse

Abramsova produkční společnost Bad Robot uzavřela s Warner Bros. dohodu ohledně Justice League Dark.

Keanu Reeves a V z Cyberpunku 2077 jako akční figurky

McFarlane Toys vyrobí figurky pro fanoušky Cyberpunku 2077. V první vlně budou tři figurky, jednou hlavní hrdina V a dvakrát důležitý Johnny Silverhand v podání Keana Reevese.

Bill & Ted Face the Music s rockerem Keanu Reevesem

Keanu Reeves se stal všeobecně známým až svojí postavou Nea v Matrixu a později Constantinem nebo Johnem Wickem. Má ale i další role. Theodore Logan. Největší hudební legenda, která kdy žila.

Milostná píseň pro Keanu Reevese za Cyberpunk 2077

Autoři meme skladby It Just Works přicházejí s dalším počinem. Bethesdě se smáli, ale hollywoodský herec Keanu Reeves od nich dostává pochvalu za Cyberpunk 2077.

V novom filmovom Spongebobovi sa objaví aj Keanu Reeves

Hyperaktívnu hovoriacu špongiu v hranatých kraťasoch zrejme trpiacu viacerými psychickými poruchami pozná skoro každý, kto si aspoň raz v živote položil otázku: „Kto býva v ananáse na dne mora?“

Keanu Reeves: The Movie hľadá odpoveď na najdôležitejšie otázky

Partička magorov z Movie Star Movies poctivo sedela nad všetkými filmami v ktorých Keanu Reeves hral a poskladala z nich trojminútový trailer.

Constantine

2005

BRZRKR

Matt Kindt, Keanu Reeves

The Matrix 4

2021

DC League of Super-Pets

2022

Bill & Ted Face the Music

2020

6

SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

2020