Zobrazit vše ve dne 22. 12. 2021

Režisér marvelovky Shang-Chi by do pokračování rád dostal Jackieho Chana

Letošní marvelovka, která vychází z asijské mytologie, se v nejbližších letech dočká pokračování. A jeho režisér by si v rámci toho chtěl splnit svůj velký sen – dostat to něho Jackieho Chana.

TOP 5 Epizoda S1E92

Nejhorší protagonisté, tedy Gary Stu

Před týdnem jsme mluvili o ženských postavách, které splnily definici Mary Sue. Abyste ale viděli, že nejde o nic sexistického, dnes se podíváme na TOP 5 Nejhorších mužských protagonistů.

Kadeřnice se zamiluje do plachého prince, kterému však už chystá svatbu jeho neústupná rodina

Přednedávnem vydal Netflix trailer na svou další romantickou komedii, ve které se do sebe zakoukají kadeřnice a uťáplý princ. V cestě jim však stojí princova rodina, která chce pro dědice trůnu jinou.

Vyřešte dárky na poslední chvíli s Herními kupony

Ježíšek už je téměř ve vašem obýváku a vy jste si pořád ještě nenašli čas na nákup dárků pro své blízké? Nevadí. Naštěstí existují dárky, které se dají sehnat doslova na poslední chvíli.

Hercule Poirot se vydává do Egypta, aby zjistil, kdo je zodpovědný za Smrt na Nilu

Další dobrodružství slavného detektiva Piorota, kterého ztvární Kenneth Branagh, k nám dorazí za pár měsíců. Čeká ho však pěkně zapeklitý případ. Kdo z cestujících na říčním parníku může být vrahem?

Cyberpunk brzy i v Magic the Gathering

Nová řada nás zavede po mnoha letech zpět na svět Kamigawa. Za dobu od poslední návštěvy se změnilo mnoho věcí, včetně celkového vizuálu. Je možno se nově těšit na cyberpunkovou stylizaci.

Scénář třetí série Zaklínače je dokončen, na premiéru si ale počkáme

Přestože od premiéry dlouho očekávaného pokračování Zaklínače uplynulo jen několik dnů, tvůrci už stihli prozradit, že hrubý scénář třetí série je dokončen a připraven na postup do aktivní produkce.