Konečně víme, koho hraje Sigourney Weaver v pokračování Avatara

Na konci roku se po dlouhých letech konečně dovalí do kin dlouho očekávané a velkolepé pokračování Avatara. Objeví se v něm i Sigourney Weaver, jejíž tajemná role byla nedávno konečně odhalena.

Projekt Adam nezachraňuje ani hvězdné herecké obsazení

Novinka od Netflixu sází na osvědčená témata a oblíbené herce. Ani Ryan Reynolds, Zoe Saldana či Mark Ruffalo ale tentokrát filmu nepomáhají.

Vyjde letos Avatar 2? Údajně se můžeme těšit na něco opravdu nevídaného

Původně jsme se měli Avatara 2 dočkat už před osmi lety. Řada odkladů však učinila své. Steve Asbell, předseda společnosti 20th Century Studios však tvrdí, že letos se druhého dílu určitě dočkáme.

Čtvrtý Star Trek se začne natáčet na konci tohoto roku

Paramount potvrdil natáčení již čtvrtého filmu z franšízy Star Trek. Společnost momentálně jedná s představiteli hlavních rolí o jejich návratu.

James Gunn potvrzuje, že třetí Strážci Galaxie budou posledním dobrodružstvím ústřední skupiny

V roce 2023 se k nám populární Strážci Galaxie konečně vrátí, hned na to nás patrně „navždy“ opustí. Režisér James Gunn totiž potvrdil, že nadcházející film bude velkolepým uzavřením jeho trilogie.

Pokračování Avatara se zaměří na Sullyho rodinu

V novém rozhovoru prosakují první detaily o zápletce druhého Avatara od Jamese Camerona a dalších tří připravovaných pokračování. Každé z nich nabídne vlastní děj i část větší zápletky.

Avatar 2 odhalil malé detaily zápletky

Výkonný producent Jon Landau prehovoril o radosti z natáčania na Novom Zélande a zápletke filmu.

Vivo

2021

Strážci Galaxie Vol. 3

2023

Strážci Galaxie

2014

Avatar 2

2022