Zaklínač: Nové promo fotky odhalují sjednocení Geralta a Yennefer

Za necelý měsíc k nám konečně dorazí již druhá řada seriálu o bělovlasém zabijákovi monster. Přímo na Netflixu lze proto najít nové promo fotky, přičemž jedna z nich je pro fandy obzvlášť zajímavá.

Oficiální trailer na druhou sérii Zaklínače je zde. A nad jeho hudebním doprovodem vyvalíte oči

Pár měsíců před premiérou druhé řady nám Netflix konečně nadělil plnohodnotný trailer. Těšíte se na seriálový návrat bělovlasého zaklínače, který bude mít plné ruce práce se svou chráněnkou Ciri?

Nové plakáty na druhou sérii Zaklínače potvrzují, že fatalismus je v Severních královstvích populární

Už za pár měsíců k nám dorazí další série o bělovlasém zabijákovi monster. Netflix proto vydal tři nové plakáty, které poukazují na důležitost osudu.

Zaklínač: Tvůrci už nebudou diváky mást skákáním z jedné časové linky do druhé. Místo toho chystají řadu cliffhangerů

Druhá série se pokusí napravit otravnou věc, která mnohé fanoušky štvala v řadě předešlé. Místo toho se na nás ale vytasí s novinkou, kterou s velkým potěšením používá celá řada příběhových seriálů.

Zaklínač: Co měl znamenat souboj mezi Cahirem a Vilgefortzem?

Úvahový článek, který je určen především pro znalce knižních předloh, případně pro fanoušky, kterým spoilery nevadí. A věřte, že zde budou fakt hodně velký spoilery.

Co očekáváme od červencového WitcherConu?

V červenci se Zaklínač dočká propojení seriálového a herního světa. Vítejte na WitcherConu, který se odehraje 9. a 10. července a bude zdarma na Twitch.tv i YouTube. Line-up je mocně nabitý!

Druhá séria Zaklínača ukáže Divoký hon, potvrdzujú to nové fotky

Server Redanian Intelligence opäť zozbieral fotografie z nakrúcania druhej série Zaklínača od Neflixu. Tie najnovšie potvrdzujú viac ako rok starú zvesť o tom, že by sa mal objaviť Divoký hon.

Zaklínač dostáva vianočný špeciál priamo od Netflixu

Špeciálne vianočné epizódy sú v prípadoch niektorých seriálov bežnou tradíciou. Zapája sa do nej aj Netflix, avšak ani napriek všetkým snahám sa im Geralta do Vianočnej nálady dostať nepodarilo.

Produkcia druhej série Zaklínača bola zastavená kvôli COVIDu

Natáčanie druhej série Zaklínača muselo byť opäť prerušené a znova za to môže koronavírus. COVIDom sa nakazilo hneď niekoľko ľudí zo štábu.

Netflix připomíná monstra z první série Zaklínače

Přestože fanoušci seriálového Zaklínače netrpělivě očekávají teaser druhé série, Netflix opět vytahuje střípky z té první.

Ciri, Yennefer a elfovia na nových fotkách z nakrúcania Zaklínača

Nakrúcanie druhej série Zaklínača je v plnom prúde, a tak sa každých pár dní dočkáme nových informácií či obrázkov. Tentoraz sa poriadne pozrieme na Ciri, Yennefer a niekoľkých elfov.

Yennefer v druhé sérii Zaklínače už není tolik sexy

Netflix nám dennodenně přináší nové fotky z druhé série Zaklínače. Dnes nám přinesl první dva snímky na fanoušky milovanou Yennefer.

Henry Cavill sa kvôli roli Geralta v Zaklínačovi váľal v blate a takmer prišiel o zrak

Herec Henry Cavill sa vo veľkom rozhovore pre Vanity Fair priznal, že číta všetky recenzie na Netflixovského Zaklínača, pravidelné chodí na reddit a kvôli správnemu výzoru sa vyváľal aj v blate.

Druhá séria Zaklínača predstaví nových Zaklínačov a ustálenejšiu časovú linku

Showrunnerka seriálového Zaklínača sľubuje v druhej sérií menej zamotanú časovú líniu, nových Zaklínačov a ďalšie vraj pozitívne zmeny.

Netflix ukazuje najlepšie scény s Yennefer so smajlíkmi?

Zaklínač patrí medzi populárne seriály Netflixu, a tak je logické, že ho táto služba pripomína pri každej príležitosti, zvlášť vzhľadom na odkaľ produkcie. Teraz je tu video o Yennefer so smajlíkmi.

Zaklínač: Henry Cavill chtěl, aby jeho postava používala více magie

Představitel Geralta z Rivie chtěl v seriálu více využít zaklínačská Znamení i když byl rozpočet produkce značné omezen.

Seriál Zaklínač představuje princeznu Ciri a čarodějku Yennefer

Princezna Cirilla a Yennefer z Vengerbergu ve svým medailoncích od hereček, které si své postavy oblíbily. Seznamte se s nimi ve videích s českými titulky.

Geralt, Ciri a Yennefer na oficiálním plakátu seriálu Zaklínač

Netflix připomíná blížící se premiéru seriálu Zaklínač. „Nejhorší zrůdy jsou ty, které sami vytvoříme.“

Seriál Zaklínač se ze začátku zaměří na individuální příběhy Ciri a Yennefer

Hlavní hrdina Geralt z Rivie bude mít spravedlivý podíl času na obrazovce, ale svůj čas dostane i Ciri a Yennefer, prozradila producent Lauren Schmidt Hissrich.

Obrazem: Geralt, Ciri, Yennefer, karty a boj ze seriálového Zaklínače

Čekání na nový trailer z nadcházejícího seriálu Zaklínač od Netflixu si můžeme zkrátit sadou nových fotografií, které ukazují hlavního hrdinu Geralta z Rivie, princeznu Ciri i Yennefer.