Spencerovo sídlo prozkoumáme v karetní hře Resident Evil

Obří deskoherní veletrh Essen Spiel 2021 je v plném proudu, díky čemuž se na nás valí jedno deskoherní oznámení za druhým. Jednou z představených novinek je také karetka na motivy hry Resident Evil.

Návrat do království Erathia proběhne v deskoherní podobě

Dnes již kultovní počítačová hra Heroes of Might and Magic 3 se dočká své vlastní deskoherní adaptace. Té se chopilo studio Archon, které můžete znát díky projektům jako je Load či Chronicle X.

Parádní bitky s Budem Spencerem a Terencem Hillem v novém díle Slaps and Beans

Ikonické duo Bud Spencer a Terence Hill si vysloužilo svojí vlastní hru již v roce 2017, kdy vyšel beat 'em up titul Slaps and Beans. Nyní se chystá pokračování.

Asterix & Obelix: Slap Them All! potěší příznivce retra

Přímočará 2D mlátička má stanovené datum vydání. Stíhá konec letošního roku pro počítače i konzole, včetně Switche. Společnost Microids k tomu přináší nový gameplay trailer.

Tenet od Christophera Nolana na Game Boy Advance

V dnešní době toho modeři zvládnou opravdu hodně. Od demakování nových her na staré konzole, až po přidávání modů, které hru změní k nepoznání. Co ale takhle vzít Tenet a přepracovat ho na GBA?

Wil Wheaton vám zničí život v desivej VHSke

90te roky boli ťažké. Žiadny internet, žiadny mobil, žiadne sociálne siete a v prípadoch niektorých ľudí dokonca žiadny počítač. Jediné, čo vám ostávalo boli desivé videokazety.

Filmové štúdio A24 vydáva Green Knight RPG s témou filmu a prezentuje ju retro trailerom

Film The Green Knight, ktorý je novou adaptáciou legendy o rytierovi okrúhleho stola má kvôli koronavíru posunutú premiéru. Štúdio A24 však medzitým vydalo stolnú RPGčku s témou filmu.

„Těším se na to víc než na film Uncharted,” vzkazuje Nolan North o seriálu The Last of Us

Podle herce videoherního Nathana Draka je seriál mnohem lepším médiem než film. Navíc si nedokáže představit Marka Wahlberga v roli Sullyho.

Siedma séria Brooklyn 99 sa predstavuje v retro traileri

Svojrázny detektív Jake Peralta, bývalý kapitán Holt a zvyšok tímu Brooklyn 99 sa ukazujú v retro traileri na siedmu sériu v štýle 80tych rokov.

Dokument Králové videa o rýchlodabingoch z obdobia komunizmu bojuje na Startovači

Poznáte to monotónne: „Ahoj, jsem Helmut, vymetač komínů...“. Tak presne to bol bežný štandard v československu, pokiaľ išlo o „západné“ filmy. Presne na túto tému sa pozrie dokumentárny film Králové…