Kleopatra od Netflixu čelí žalobě egyptské vlády za blackwashing

Že jsou v historickém filmu dobové, či kulturní nepřesnosti jako diváci chápeme a jsme ochotni respektovat. Ale dokument bez skutečných pramenů, na který je za to ihned podána žaloba, to je novinka.

Která herečka by se mohla stát novou filmovou Larou Croft?

Amazon má pro sérii Tomb Raider opravdu velké plány. K tomu ale bude potřeba najít novou herečku, která si zahraje legendární Laru Croft. Představíme vám proto několik fanouškovských favoritek.

Tomb Raider se vrátí ve velkém. Pod taktovkou Amazonu vzniká seriál a nový celovečerní film

Amazon se rozhodl, že slavné Laře Croft nadělí své vlastní univerzum. A to skrze zbrusu nový film a seriál. Na ten by si měla posvítit herečka Phoebe Waller-Bridge, která se stane hlavní scenáristkou.

Ukrajinu bude před ruskými nálety chránit hlas Luka Skywalkera

Anglická verze aplikace Air Alert bude upozorňovat Ukrajince před nacházejícími leteckými údery ze strany Rusů. Hlas se jí rozhodl propůjčit slavný herec Mark Hamill, představitel Luka Skywalkera.

Eternals: Vše, co potřebujete vědět, než půjdete do kina

Eternals nabízí na první pohled skvělý casting plný hvězdných herců. Kdo ale jsou Eternals? Kde se vzali? Jaké mají schopnosti? To a mnohem více se dozvíte v našem obsáhlém tematickém článku.

Eternals odhalují příběhové pozadí v novém traileru

Očekávaná novinka Eternals jde do kin již v listopadu, a tak se v Marvelu rozhodli odhalit velký příběhový trailer, který nás uvede do obrazu dění a již teď vysvětluje některé dřívější nesrovnalosti.

TOP 5 Epizoda S1E57

Herečky, které nepotřebují kaskadérky

Minulý týden jsme vám představili herce, kteří si všechny, nebo téměř všechny kaskadérské kousky dělají sami. Teď se zaměříme na něžnější pohlaví a ukážeme vám, že vlastně až takové něžné není.

Angelina Jolie se ocitne v ohnivém pekle, akční thriller Those Who Wish Me Dead oživí její hereckou kariéru

Herečka Angelina Jolie se vrací do své komfortní zóny akčních snímků. HBO Max představilo trailer nervy drásajícího thrilleru Those Who Wish Me Dead, který promění montanskou divočinu v ohnivé peklo.

Pan a paní Smithovi jako seriál z dílny Amazonu v podání nových tváří

Ikonický snímek Pan a paní Smithovi z roku 2005 se díky Amazon Studios dočká nové seriálové verze. Tváře Brada Pitta a Angeliny Jolie ale nahradí nové tváře.

Eternals prinesú spojenie Východu a Západu aj LGBTQ

Režisérka Chloé Zhao prezradila ako chce poňať novú marvelovku Eternals a na čo sa môžeme tešiť.

V připravovaném filmu ze světa Magic: The Gathering by se mohla objevit i Angelina Jolie

Netflix by do svého nového filmu inspirovaného světoznámou karetní hrou Magic: The Gathering rád obsadil Angelinu Jolie. Ta by si měla zahrát nekromancerku Lilianu Vess.

Kdo mi jde po krku

2021

9

The Eternals

2021