Zobrazit vše ve dne 2. 11. 2021

Zaklínač: Známe spoilery z nadcházející druhé řady. A neneseme vůbec dobré zprávy

Druhá řada Zaklínače se nám nezadržitelně blíží. A webu Redanian Intelligence se podařilo získat několik uniklých informací o tom, co nás v ní čeká. Radovat se ale asi nebudete.

Eternals: Vše, co potřebujete vědět, než půjdete do kina

Eternals nabízí na první pohled skvělý casting plný hvězdných herců. Kdo ale jsou Eternals? Kde se vzali? Jaké mají schopnosti? To a mnohem více se dozvíte v našem obsáhlém tematickém článku.

Desková hra Kinghill na Kickstarteru dosáhla svého cíle za 2 dny

Desková hra Kinghill od českého autora Petra Marka dokázala za dva dny vybrat 20 000 $ a dosáhla tak svého stanoveného cíle. Hra obsahuje mnoho zajímavých mechanik, které potěší strategičtější hráče.

George Clooney představuje životopisné drama o slavném držiteli Pulitzerovy ceny

Další film herce George Clooneyho se zaměří na mladá léta spisovatele J. R. Moehringera. Nadcházející drama vzniklo podle scénáře od legendárního Williama Monahana.

Nebezpečný sex, lži a intriky. Nadcházející thriller vám dokáže, že Hollywood je dost temným místem

Sníte o práci v Hollywoodu? Nadcházející film The Beta Test vás od toho možná odradí. Oceňovaný snímek totiž divákům vyjeví drsné praktiky, kterých se jeho místní obyvatelé dopouští.

Tento týden s Na tahu (1.11. - 6.11.)

V tomto týdnu nás čeká Na tahu štětcem, ve kterém se podíváme na výtvory ze Štětcoberu! Ve čtvrtek tradiční Věčné duše a v sobotu místo Lam stream našeho hraní Dračí Hlídky z BookConu!

Jedna z nejslavnějších povídek Stephena Kinga se dočká celovečerní filmové adaptace

Sešel se velice talentovaný tým hororových filmařů, který nám nadělí další filmovou adaptaci knihy jednoho z nejslavnějších autorů hrůzy všech dob. Film The Boogeyman se dává do pohybu.

Věčné duše Epizoda Věčné duše #39

Delfíni, kteří se kolébají

Hrdinové se vydávají za doprovodu arcikněze Prenka do Mýdlové Oázy, což je vzdálená osada plná věřících, kteří by mohli přidat bohyni síly svou přítomností.