Reboot Fantastické čtyřky našel své scenáristy

Fanoušci se konečně dozvěděli, kdo vlastně zpracuje scénář k chystanému MCU rebootu Fantastické čtyřky. Bude to duo, které v našich končinách příliš známé není, ale zaměřuje se především na komedie.

Doctor Strange 2: Hororový trailer odhaluje nečekané postavy, temnou Wandu a zombie Strange

Minulý týden bylo odhaleno několik novinek k nadcházejícímu snímku z produkce Marvelu. Kromě ještě temnějšího traileru článek obsahuje pět plakátů, umně skrývajících temná tajemství.

Otvírejte šampaňské. Marvel vyhrál své první ceny Emmy

Seriál WandaVision i nadále dělá Marvelu dobré jméno. Z předávání kreativních cen Emmy totiž zaznamenal hned tři výhry. Je to vůbec poprvé, co marvelovka takové ocenění získala.

Disney si pořádně zavařil, valí se na něj žaloby

Pro společnost Disney nyní, jak se zdá, nastávají krušné časy. Kvůli jeho rozhodnutí uvádět filmy současně v kinech i na službě Disney+ se proti němu obrací někteří herci, kteří se bojí o své zisky.

Loki má potvrzenou druhou řadu

Seriál Loki boduje, zatím tedy bohužel jen v zahraničí, ale to se doufáme brzy změní. Do té doby tu pro vás máme informaci, že populární seriál s Tomem Hiddlestonem v hlavní roli míří do druhé série.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E7

Eddie Murphy: Návrat krále!

Král (komedie) se vrací a Eddie Murphy také. Nebo to bylo naopak? Hranice vesmírů jsou prostě prolomeny, jak zjistili Wanda a Vision od Marvelu. A Flash to cestou do minulosti také zjistí.

Seriál WandaVision právě změnil MCU, konečně přichází X-meni!

Pátá epizoda Disney+ seriálu WandaVision přinesla moment, na který mnozí fanoušci čekali.

Seriál WandaVision na sebe upoutává pozornost v krátkém traileru

Během neděle vydala společnost Marvel Entertainment nový trailer na očekávaný seriál WandaVision. Trailer nabízí celkem patnáct sekund prostřihů jednotlivých scén z různých časových realit.

Marvel ukázal nový trailer na WandaVision

Len pred nedávnom sme sa dočkali poriadnej nádielky trailerov od Disney, medzi ktorými bol aj trailer WandaVision. Teraz dostáva seriál ďalší nový trailer.

Spousta oznámení od Marvelu - vše na jednom místě

Dnešní a včerejší den zaznamenaly ze strany Marvel Studios a Disney obrovská oznámení, ať už jak důležitostí, tak počtem. Proto jsme si pro vás připravili shrnutí všeho, co se ohledně Marvelu událo.

WandaVision sa posúva na začiatok budúceho roka a ukazuje nové obrázky

Nezvyčajný seriál WandaVision konečne dostal pevný dátum premiéry. Z konca tohto roka bol nečakane posunutý na začiatok toho budúceho.

Tomb Raider snáď o rok, Free Guy už teraz, Gentlemani ktovie kedy

Pokračovanie príbehu o neznámejšej archeologičke sa má vrátiť k nakrúcaniu, Free Guy príde SNÁĎ už tento rok, no ak ste pri peniazoch, už teraz môžete získať Skeletorovu palicu v životnej veľkosti.

Marvel, DC a ďalšie okienka, komiksami sa to dnes len tak hemží

V dnešnom stručne máme strašne veľa komiksových správ. Ale fakt že strašne veľa. Ale nezabudli sme aj na zberateľov. Dnešné stručne povinne obsahuje aj hračku/sošku na záver!

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S1E54

Slunce nás všechny zahubí!

Pokud si myslíte, že 2020 je nejhorší rok, počkejte si na 2048. To bude vražedných klonů a depresí! Naštěstí máme ještě čas a ten můžete trávit sledováním Adama Sandlera nebo třeba 90VTEŘIN!

WandaVision ukazuje trailer plný odkazov a fantasmagórií

Seriál WandaVision, ktorý pôjde exkluzívne na Disney+, nám predstaví Marvelovskú Scarlet Witch a Visiona v pokojnom spoločnom živote. Ale Vision predsa umrel, alebo nie? Podrobná analýza traileru!

Monika Rambeau bude v seriálu WandaVision pracovat pro organizaci SWORD

V seriálu WandaVision uvidíme Moniku Rambeau z filmu Captain Marvel jako agentku tajné intergalaktické organizace SWORD. Prozrazují to fotky z natáčení.

Nálož Marvel novinek: Loki ve vězení, nový Kapitán Amerika a Mephisto

Super Bowl se v posledních pár letech proměnil, a kromě sportu se věnuje i trailerům na filmy. Dočkali jsme se prvních záběrů očekávaných Disney+ Marvel seriálů, které si teď rozebereme.

Seriál WandaVision se na službu Disney+ podívá už tento rok

Zdá se, že na příběh Scarlet Witch a Visiona nebudeme muset čekat až tak dlouho, jak se původně předpokládalo.

WandaVision