Masters of the Universe: Revelation

2021

Nový trailer k Masters of the Universe: Revelation prozrazuje zápletku

Vydání Masters of the Universe: Revelation se kvapem blíží a Netflix rozjíždí marketingovou kampaň. Během včerejšího dne jsme se dočkali nového traileru, který prozrazuje zápletku první části.

Masters of the Universe od Netflixu na ďalších obrázkoch

Animovaný seriál Masters of the Universe: Revelations od Netflixu sa ukazuje na nových obrázkoch. Po akčnom traileri sa bližšie pozrieme na najdôležitejšie postavy.

He-Man sa vracia v traileri na Masters of the Universe: Revelations

Geeked Week nám priniesol dlho očakávaný trialer na seriál, ktorý sa naposledy vysielal ešte v osemdesiatych rokoch. Nechystá len nostalgiu, ale aj dospelé témy.

Streamnovinky 23.7. - 30.7.: Netflix válí, AppleTV+ a HBO GO ne až tak

Kdysi dávno jsme na kanálu Filmové novinky pravidelně přinášeli Streamnovinky - zajímavé novinky ze streamovacích služeb. Protože je streamovacích služeb stále více, rozhodli jsme se formát obnovit.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E49

Kolo, kolo mlýnský se točí v Amazonu. Kolo času také

Amazon se pustil do epické fantasy adaptace a točí se v tom tak trochu dokola. Známe novinky z Masters of the Universe, nového Mortal Kombat, nebo Star Wars. Kolem a kolem toho máme opravdu hodně.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E45

Nahý Geralt ve vaně? Zaklínač, Netflix, znáte to

Netflix se vrací ke klasickému hororu, ukazuje nám nahého Geralta a kromě Zaklínače uvidíme i polonahého Adama, alias He-Mana! Ale dnes tu máme i lechtivější témata! Hlavně to stihneme za 90VTEŘIN

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E43

Zaklínač je tady, Král šamanů taky!

Netflix Geeked Week již skončil, ale my vám z něj přinášíme několik novinek z animované a videoherní sekce. Ale máme zde i několik jiných zajímavostí třeba od AppleTV+ a od 20th Century.

Netflix Geeked Week: Kompletní shrnutí čtvrtého dne zaměřeného na animaci

Čtvrtý den Geeked Weeku nás potěšil, protože jsme se konečně dočkali toho, na co nás Netflix lákal. V animované sekci se objevili jak dlouho očekávané pecky, tak překvapení v podobě svěžích novinek.

90VTEŘIN NERDFIX Epizoda S2E35

Plná dávka fantasy od českého YouTubera? A nebude to blbost?

Do kin se znovu vrací Očista, tentokrát ale prý skutečně naposled. Nový He-Man vypadá skvostně, Devátý Doktor se vrací a YouTubeři opět píšou knížky. Dnes je to celkem směska, co?

Nový He-Man od Netflixu na prvých obrázkoch

Netlifx nám konečne ukázal prvé obrázky z ich chystaného projektu Masters of the Universe: Revelation. Štýl kresby smeruje viac k anime a zároveň odkazuje na pôvodné hračky od Mattelu.

Nová RPG zo sveta He-Mana a Vládcov vesmíru príde už budúci rok Mocou Grayskull

He-Man sa vracia a s ním prichádza nádej na záchranu vesmíru! Akurát potrebujem trochu pomôcť. Po jeho boku budeme môcť bojovať už budúci rok v novej stolnej RPG Legends of Grayskull.

Mark Hamill bude dabovať Skeletora v novom reboote He-Mana

Producent Kevin Smith, stelestnenie nostalgickej osemdesiatkovej kultúry si do svojho nového rebootu animovanej rozprávky He-Man volá samé zvučné mená. Najnovšie je to Mark Hamill v roli Skeletora.