Denzel Washington zvažuje odchod do hereckého důchodu

Jeden z nejlegendárnějších a nejlepších herců všech dob si pohrává s myšlenkou, že odejde do hereckého důchodu. Sám se totiž již považuje za zvadlý list, který má ta nejlepší léta již dávno za sebou.

Ucházel se o roli Hana Sola. Dnes je známý herec rád, že ji nakonec nezískal

Sympaťák Christopher Walken má za sebou už celou řadu ikonických rolí. Jednu z nich ale mohla být i role Hana Sola ze Star Wars, ovšem nakonec ji nezískal. Herec to však považuje za štěstí.

Žádný strach, Michael Caine se nakonec do hereckého důchodu nechystá

Tak si můžeme oddychnout. Michael Caine nakonec bude působit ve filmech i nadále. Slavný herec před nějakou dobou vyvrátil veškeré fanouškovské obavy.

Harry Potter: O roli Hagrida se ucházel i táta v sukni

Harryho Pottera si oblíbila i řada slavných herců. Jedním z nich byl Robin Williams, který byl ohromným fanouškem původní knižní série. Proto se ucházel i o dvě velké role ve filmových adaptacích.

Michael Caine oznámil svůj odchod do hereckého důchodu

Legendárnímu britskému herci bude za dva roky devadesát let. Kvůli zdravotním problémům ale nedávno ohlásil, že jeho herecká dráha se dobrala svému konci.

Angelina Jolie se ocitne v ohnivém pekle, akční thriller Those Who Wish Me Dead oživí její hereckou kariéru

Herečka Angelina Jolie se vrací do své komfortní zóny akčních snímků. HBO Max představilo trailer nervy drásajícího thrilleru Those Who Wish Me Dead, který promění montanskou divočinu v ohnivé peklo.