Působivá představa fanouška: Remake The Simpsons: Hit and Run

Animovaný americký seriál Simpsonovi zná každý. O to překvapující je, že je tahle značka ve videoherním světě dosti přehlížená. Fanoušek alespoň ukázal, jak by vypadal remake Hit and Run.

TOP 5 Epizoda S1E51

Nejlepší epizody Simpsonových podle redakce Nerdfixu

Ať už jste dospělí, nebo snad teprve dospíváte, jeden seriál tu s námi je už pěknou řádkou let. Ze Simpsonových se stal celosvětový fenomén, jehož divácká obliba dodnes nevyprchala.

Simpsonovci boli predĺžení o ďalšie dve série. Prečo?

Seriál Simpsonovci bol aj napriek klesajúcim ratingom predĺžený o ďalšie dve série. Mali by sme sa tak celkovo dočkať až 34 sérií. Prečo to stále niekto považuje za dobrý nápad je pre všetkých záhadou

Homer Simpson vyzve Burnse na férovku v novém komiskovém svazku

Simpsonovi dostávají v Česku svůj 23. navazující komiksový svazek s podtitulem Komiksový knokaut. Na čtenáře čeká celkem pět rozdílných příběhů na 128 barevných stranách.

Šesté souborné vydání komiksu Bart Simpson míří do obchodů

Nakladatelství CREW bude brzy vydávat nový svazek pravidelného měsíčníku Bart Simpson. Tentokrát se mohou fanoušci těšit na sešity číslo 21 - 24.

V červenci nás čeká dvojitá dávka komiksových Simpsonů

Kromě Barta Simpsona 7/2020 můžeme v červenci/júli očekávat i plnohodnotnější komiks ze světa Simpsonů s podtitulem Komiksový chaos. Vydání má na starosti nakladatelství CREW.

Disney+ sa zbavuje širokouhlého pomeru strán kvôli Simpsonovcom

Disney+ je síce plné obsahu, vyslúžilo si však aj kontroverzie. Viacerí užívatelia sa sťažovali, že všetky filmy a seriály majú nútený pomer strán 16:9. Disney zmenil názor kvôli Simpsonovcom.

The Simpsons

1989